Choras „Atmintis” šventė savo kūrybinės veiklos trisdešimtmetį

Sausio 27 d., sekmadienį, Mažeikių rajono savivaldybės (toliau  – Savivaldybė) kultūros centro politinių kalinių ir tremtinių choras „Atmintis” šventė savo veiklos trisdešimtmetį ir į Savivaldybės kultūros centro Didžiąją salę pakvietė gausų būrį draugų, gerbėjų, šeimos narių bei svečių.

Choras, kuris įsikūrė kone kartu su Sąjūdžiu, nuolat dalyvauja įvairiuose renginiuose, koncertuose, festivaliuose, klausytojams padeda keliauti Lietuvos istorijos vingiais, atlieka daugybę patriotinių, svarbiausioms šalies datoms skirtų kūrinių. Koncerto metu primintos trisdešimties metų gražiausios kolektyvo veiklos akimirkos leido svečiams susipažinti su choro istorija, patiems choristams ir jų šeimoms dar kartą prisiminti kūrybingai ir įdomiai prabėgusius metus. Choras „Atmintis”, kuriam jau aštuonerius metus vadovauja Zita Gužauskienė, atliko gražiausias, labiausiai subrandintas ir mėgstamas dainas.

Kolektyvo pasveikinti į sceną vienas po kito lipo svečiai. Pasveikinti ir palinkėti neišsenkančios energijos, dainuoti dar ilgai ilgai atvyko Savivaldybės mero pavaduotoja Sigutė Bernotienė ir Savivaldybės administracijos Kultūros ir sporto skyriaus vedėja Angelė Rupkutė . „Ši sukaktis – šventė ne tik choristams, bet ir visiems mažeikiškiams. Linkiu Jums sėkmės, dar daug gražių kūrybinių kelionių”,  – perduodama 500 eurų vertės čekį sakė S. Bernotienė.

Prieš koncertą Savivaldybės kultūros centro antro aukšto foje teleoperatorius, fotografas, keliautojas, ekspedicijų į tremtinių vietas organizatorius ir vadovas, „Lemties" bendrijos narys Gintautas Alekna pristatė foto parodą. Nuotraukose įamžintos Sibiro platybės, kurios ištremtiems lietuviams tapo gyvenimo ir mirties vieta. Jos byloja apie neišmatuojamą ištisų tautų skausmą, vargą ir praradimus bei ragina visa tai suvokti, atminti ir pagerbti.

Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos