Bus tikrinama gyventojų perspėjimo sistema

Spalio 1 d., antradienį, bus atliekamas gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemos patikrinimas – nuo 10.15 min. iki 10.17 min. visoje šalies teritorijoje įjungiamos sirenos.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos prašo gyventojų, išgirdus sirenų garsus, įsijungti televizorių arba radijo imtuvus ir išklausyti perduodamą informaciją, kuri bus teikiama per Lietuvos televiziją, Lietuvos radijo 1-ąją ir 2-ąją bei radijo FM-99 programas, taip pat ir per gyventojų perspėjimo ir informavimo, naudojant viešųjų judriojo telefono ryšio paslaugų tiekėjų tinklus, sistemą trumpaisiais pranešimais į mobiliuosius telefonus.

Rekomenduojama gyventojams nusistatyti savo telefonus ir pasirūpinti, kad tai padarytų jūsų artimieji, perspėjimo pranešimams priimti. Telefonų nustatymo instrukcijos ir daugiau informacijos apie šią sistemą pateikiama Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento tinklapyje www.gpis.vpgt.lt (Gyventojų perspėjimo ir informavimo sistema).

Mažeikių rajono savivaldybės administracija

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos