Atvirai jaunimo erdvei – vieneri

Vasario 14-ąją Mažeikių atvira jaunimo erdvė atšventė savo vienų metų gimtadienį. Svečių prigužėjo pilna salė – juos šeimininkai pasitiko savo rankomis gamintomis vaišėmis – pyragėliais, kibinais ir kitokiom gėrybėm.

Pasveikinti atvyko Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybės) mero pavaduotoja Lina Rimkienė, Savivaldybės administracijos direktorė Laima Nagienė. Viešnios, taip pagerbdamos šventės kaltininkus, į svečius atvyko pasipuošusios AJE vardiniais džemperiais. Jos dėkojo ne tik Rimgailei, bet ir šių namų šeimininkei – Bendruomeninio pagalbos vaikams centro direktorei Daivai Meškienei.

Erdvės siela Rimgailė Zarembaitė kukliai priiminėjo dovanas, dėkojo savo savanorių komandai, kuriai skyrė visus nuopelnus.

Prieš metus užgimusią bendruomenę jau aplankė apie 1 500 jaunų žmonių! Čia vyksta įvairios veiklos, turiningi renginiai.

Po sveikinimų – koncertas. Muzikos gurmanams savo dainas skyrė grupė „Kedrostubùras“. „Mes jus mylim!“ – tokios spontaniškos, nuoširdžios ir originalios padėkos sulaukė atlikėjai, atsakydami tuo pačiu...

Ryšių su visuomene skyrius

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos