Artimiausiu metu bus pradėta viaduko statyba

Mažeikiuose jau netrukus prasidės viaduko per geležinkelį Algirdo gatvėje statyba. Jo statytojai „LNK Industries“ darbus ketina pradėti nuo gelžbetoninių viaduko polių liejimo važiuojamojoje Algirdo gatvės dalyje. Tad bus būtina palaipsniui uždaryti šios gatvės atkarpas. Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybė) administracija, siekdama, kad uždaromose atkarpose gyvenantys žmonės patirtų kuo mažiau nepatogumų, statytojams iškėlė reikalavimus.

Savivaldybės administraciją pasiekė viaduko statytojų raštas, kuriame jie nurodė, kad pirmiausia bus uždaryta Algirdo gatvės atkarpa nuo Židikų gatvės iki Vakarų gatvės. Eismas, uždarius šią atkarpą, bus nukreiptas Vakarų  ir Židikų gatvėmis. Prieš pradedant darbus statytojams iškelti reikalavimai – uždarius gatvę būtina užtikrinti ar įrengti naują saugų, kokybišką ir pastovų privažiavimą prie kiekvienos čia esančios namų valdos ir  šioje atkarpoje veiklą vykdančios įmonės. Taip pat ne mažiau kaip prieš tris dienas apie gatvės atkarpos uždarymą įspėti specialiąsias tarnybas, viešąsias paslaugas vykdančias įmones. Nurodyta ir tai, kad kiekvienas, kad ir mažiausias vykdomas trumpalaikis darbas, trukdantis gyventojui įvažiuoti į savo valdą, turi būti su juo suderintas.

Pateikus reikalavimus, laukiama, kol statytojas priims būtinus sprendimus, nepažeisdamas gyventojų interesų, informuos visuomenę ir Savivaldybę apie numatomų darbų pradžią.

 

Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos