Artėjant Tarptautiniam meno festivaliui – spaudos konferencija

Rugsėjo 19 d., trečiadienį, Mažeikių rajono savivaldybėje įvyko spaudos konferencija dėl XII Tarptautinio meno festivalio „Mažeikiai 2018“ organizavimo.
Spaudos konferencijos dalyvius pasveikino Mažeikių rajono savivaldybės mero pavaduotoja, pavaduojanti Savivaldybės merą, Irena Macijauskienė.
Meno festivalio darbo grupės pirmininkė, Savivaldybės mero pavaduotoja Sigutė Bernotienė pristatė žiniasklaidos atstovams darbo grupės narius. Festivalio meno vadovas Džeraldas Bidva į renginį atvykti negalėjo. Festivalio programą nuosekliai pristatė meno vadovo pavaduotojas Ričardas Grušas, Savivaldybės administracijos Kultūros ir sporto skyriaus vedėja dėkojo rėmėjams, Kultūros centro direktorius Raimundas Radavičius ir direktoriaus pavaduotoja Elena Draučiūnaitė pasakojo apie pasiruošimą priimti svečius ir atlikėjus.
R. Grušas kalbėjo apie meno festivalio renginius. Jis sakė, kad daug koncertų šiais metais skiriama Lietuvos 100-mečiui. Visas festivalis – 15 renginių, jie žiūrovus džiugins net 1,5 mėnesio. Pasirinktos 5 koncertinės erdvės, kad renginius galėtų aplankyti ir rajono gyventojai. Festivalio meno kartelė kyla – šiais metais kultūros centro salėje žiūrovai galės išvysti ir operą.
A. Rupkutė sakė, kad šiame festivalyje džiugina plati meno renginių paletė. Ji prisiminė pirmą susitikimą su šviesios atminties prof. S. Sondeckiu, kuris tuomet pasakė: „Tik nenuleiskite meno kartelės!..“ Kartelė tikrai tik kyla! Už finansinę paramą (festivalio biudžetas 61 000 eurų) buvo padėkota AB „Orlen Lietuva“ kolektyvui, Savivaldybei, LR kultūros ministerijai, Lietuvos kultūros tarybai.
R. Radavičius pabrėžė, kad šis festivalis ir ruošimasis jam – tai kūrybinis procesas. E. Draučiūnaitė džiaugėsi gera komanda, su kuria viskas įmanoma. „Mūsų uždavinys – kad žiūrovas pasijustų atėjęs į šventę, o atlikėjai jaustųsi laukiami“, – kalbėjo direktoriaus pavaduotoja.

Ryšių su visuomene skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos