Artėja mirusiųjų pagerbimo dienos – intensyviau tvarkomos kapinės

Artėjant Visų šventųjų ir Vėlinių dienoms, intensyviau tvarkomos savivaldybės teritorijoje esančios kapinės. Gyventojai tvarko ir prižiūri savo artimųjų kapavietes, o bendrojo naudojimo plotus, takus – seniūnijos. 

Atėjusieji tvarkyti kapų, gali naudotis stenduose esančiais bendrais darbo įrankiais, nepamiršdami grąžinti jų į vietą. 

Seniūnijos tvarko už kapaviečių ribų esančius plotus – grėbia lapus, šienauja, inventorizuoja neprižiūrimus kapus. Jos taip pat rūpinasi ir žaliųjų atliekų išvežimu, stendų su bendrojo naudojimo įrankiais įrengimu, vandens tiekimu.

 Prie visų kapinių įrengti rūšiavimo konteineriai bei žaliosioms atliekoms skirtos specialios vietos, tad kapinėse susidariusias atliekas būtina rūšiuoti: atskirti stiklą, plastiką, popierių ir buitines atliekas. Žaliosios (biologiškai skaidžios – žolė, šakos, lapai ir pan.) atliekos šalinamos į specialias vietas šioms atliekoms kaupti, iš kur jos išvežamos kompostavimui.

Likus savaitei iki atmintinų dienų, prie kapinių ir kitose numatytose vietose prasideda prekyba gėlėmis ir žvakėmis. Nuo spalio 25 d. iki lapkričio 2 d. imtinai prekiauti leidžiama prie visų savivaldybės teritorijoje esančių kapinių. Leidimus prekybai išduoda seniūnijos. 

Ryšių su visuomene skyrius

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos