Apsilankė Savivaldybėje ir „pasimatavo“ mero kėdę

Šiandien, kovo 26 d., Mažeikių rajono savivaldybėje (toliau – Savivaldybė) skambėjo vaikų balsai – žingeidūs Mažeikių „Žiburėlio“ pagrindinės mokyklos ketvirtokai ir juos lydintys pedagogai skubėjo į susitikimą su Savivaldybės meru Antanu Teniu ir Savivaldybės mero pavaduotoja Irena Macijauskiene.

Dauguma iš atėjusiųjų Savivaldybėje lankėsi pirmą kartą, tačiau visi buvo drąsūs ir apipylė Savivaldybės vadovus klausimais apie miesto tvarkymą, darbą Savivaldybėje. Klausė, ar sunku būti meru ir ko bei kur reikia mokytis, norint juo tapti. Pateikė ir pasiūlymų, kaip skatinti žmonių sąmoningumą ir neteršti aplinkos. Savivaldybės meras trumpai pristatė Savivaldybės veiklą, valdymą, o po to pakvietė vaikus „pasimatuoti“ mero kėdę. Norinčiųjų netrūko – visi, vienas po kito, atsisėdo ir įsiamžino mero darbo vietoje.

Vaikai taip pat lankėsi Savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyriuje, kur sužinojo apie šio skyriaus darbą: kalbėta apie vaikų gimimo, santuokų registracijas, papasakota apie metrikų svarbą ir kokie duomenys saugomi visą gyvenimą. Kai kurie surado net savo gimimo įrašus. O po to, skambant F. Mendelsono maršui, įžengė į naujai suremontuotą santuokų ceremonijų salę.

 

Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos