Apdovanoti rajono kultūros šviesuoliai

Gruodžio 27 d., penktadienį, kaip ir kasmet, jau ketvirtą kartą, pagerbti kultūros šviesuoliai, kuriems įteikti „Kultūros nešėjo 2019“ apdovanojimai. Kandidatus šiam apdovanojimui pasiūlė seniūnijos.

„Kultūros nešėju 2019“ tapo Algirdas Vilkas – Merkelio Račkausko gimnazijos mokytojas, kraštotyrininkas; Vytautas Vaizgiela – medžio drožėjas iš Laižuvos seniūnijos; Aušra Druskinienė – pedagogė iš Žemalės; Danutė Končienė – Viekšnių muziejų vadovė; Valda Muravjovienė – Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Ukrinų filialo vyresnioji bibliotekininkė; Algimantas Mockus – Sedos kultūros centro meno kolektyvų dalyvis; Virginija Galdikienė – renginių organizatorė iš Balėnų; Tatjana Damulienė – tautodailininkė, gyvenanti Buknaičiuose; Martynas Januška – Juozo Vaičkaus Skrajojamojo teatro režisierius.

Po šv. Mišių Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčioje Mažeikių rajono savivaldybės vicemerė Sigutė Bernotienė ir Mažeikių kultūros centro direktorius Raimundas Radavičius dėkojo kultūros šviesuoliams ir visiems kultūros darbuotojams už jų triūsą ir indėlį garsinant rajoną ne tik šalyje, bet ir pasaulyje, linkėjo naujų idėjų ir energijos, sveikatos ir sėkmės. Seniūnijų atstovams pristačius laureatus, jiems įteiktos dovanos, sveikino artimieji, kolegos, draugai.

Šventė tęsėsi Kultūros centro Pramogų salėje, kur Kalėdų Senelis kartu su Kultūros centro direktoriumi R. Radavičiumi įteikė šio centro dovanas Savivaldybės vadovams ir specialistams, „Kultūros nešėjas 2019“ laureatams, seniūnams ir partneriams, rajono kultūros centrų vadovams ir Kultūros centro darbuotojams.

 

Ryšių su visuomene skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos