Aktyviam laisvalaikiui Mažeikiuose – atnaujintos dvi sporto aikštelės

Liepos 21 d. Mažeikiuose atidarytos atnaujintos krepšinio ir tinklinio aikštelės prie Naftininkų g. 62/76 ir Tyliosios g. 4. Ta proga įvairioms amžiaus grupėms organizuotos sporto žaidynės.
Šioms aikštelėms atnaujinti buvo skirta beveik 31 tūkst. eurų. Daugiausia lėšų – 29 tūkst. eurų – skirta iš Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“, taip pat 500 Eur želdynų aplinkai aplink šias aikšteles sutvarkyti buvo skirta iš Savivaldybės administracijos Aplinkos apsaugos ir sveikatos programos, 1460 Eur išleista krepšinio stovams ir tinklinio tinklui įsigyti iš Savivaldybės administracijos Kultūros ir sporto skyriaus veiklos programos lėšų, Mažeikių seniūnija tinklinio aikštelėms atvežė smėlio, prisidėjo vietos verslininkai, o bendruomenei skirtų aikštelių sutvarkymo darbus organizavo ir daug darbų neatlygintina iniciatyva atliko asociacija Mažeikių gatvės gimnastai.
„Džiaugiamės, kad prie aikštelių atnaujinimo darbų prisijungė aplinkinių namų gyventojai. Šiuo projektu ir buvo siekiama skatinti bendruomeniškumą, stiprinti gyventojų sutelktumą, tarpusavio pasitikėjimą ir bendruomeninę veiklą“, – sakė Savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Alvyda Purauskytė.
Savivaldybės administracijos Kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Reda Guerrero atkreipė dėmesį, kad Naftininkų g. ne tik atnaujinta sporto aikštelė: perklota ir sutvarkyta krepšinio aikštelės danga, atnaujinti krepšinio stovai, sutvarkyta senoji tinklinio aikštelė, bet ir įrengti nauji prisitraukimų skersiniai, vaikiška supynė, suoliukai ir šiukšliadėžės.
Tyliojoje gatvėje esančioje krepšinio aikštelėje paklotas naujas asfaltas, pakeisti krepšinio stovai, įrengta nauja tinklinio aikštelė, suoliukai ir šiukšliadėžės. Gyventojų saugumui užtikrinti, ši aikštelė atitverta vienpuse tvora.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos