Akcija „Saugokime vienas kitą“

UAB „Mažeikių autobusų parkas“ nori pasirūpinti ir prisidėti prie pėsčiųjų eismo dalyvių saugumo, todėl inicijuoja akciją „Saugokime vienas kitą“.

Dienoms sparčiai trumpėjant, labai svarbu pasirūpinti savo ir aplinkinių saugumu tamsiuoju paros metu. Rudens ir žiemos mėnesiai – tai ilgiausias ir tamsiausias metų laikas, lydimas lietaus, sniego, dažnai rūko. Akivaizdu, kad subjurus orams labai sunku gatvėse ir prie neapšviestų perėjų pastebėti pėsčiuosius. Esant tokioms oro sąlygoms pėstieji, kaip eismo dalyviai, tampa sunkiai pastebimi automobilių vairuotojams, ypač jei dėvi tamsius rūbus ir nesegi atšvaito. Statistika rodo, kad tamsiu paros metu padidėja skaudžių nelaimių, kuriose nukenčia pėstieji, skaičius.

UAB „Mažeikių autobusų parkas“ norėtų bent maža dalele prisidėti prie pėsčiųjų miesto gyventojų saugumo. Pastebėdami problemas ir tikėdamiesi sumažinti sužeistųjų ir žuvusiųjų tamsiu paros metu skaičių, lapkričio 13 d. nuo 12.00 val. Mažeikių miesto autobusų stotyje grįžtantiems ir išvykstantiems keleiviams bus dalinami atšvaitai. Akcijos tikslas – kad statistikos skaičiai toliau kistų ir tamsus paros metas vis mažiau darytų įtakos avarijoms, kuriose nukenčia pėstieji eismo dalyviai.

Turbūt skaudžiausi įvykiai susiję su mokyklinio amžiaus vaikais, kurie nėra tokie atidūs, todėl tikimasi, kad mažieji eismo dalyviai, prisisegę atšvaitą, bus matomi ir saugūs, o vairuotojai kantrūs ir atidūs.

„Mažeikių autobusų parko“ kolektyvas norėtų palinkėti, kad tolerancija ir atidumas kelyje būtų kasdieninio mūsų visų gyvenimo dalis, nes tik saugodami kitus, jausimės saugūs patys!

 

UAB „Mažeikių autobusų parkas“

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos