Abiturientams nuskambėjo paskutinis skambutis

Šiandien Mažeikių miesto gatvėmis riedėjo papuošti autobusai, pilnutėliai jaunų žmonių – rajono abiturientai triukšmingai ir linksmai atsisveikino su savo mokyklomis.

Mažeikių rajone mokyklas šiemet baigia 488 abiturientai. Iš jų 121 – Mažeikių politechnikos mokyklos mokinių. Tai šiek tiek mažesni skaičiai lyginant su praėjusiais metais, bet Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus sakė, kad jau kitais, 2020, metais abiturientų skaičius turėtų nebemažėti.  

Kad gautų brandos atestatą, abiturientai turi išlaikyti privalomą lietuvių kalbos ir literatūros ir dar vieną pasirinktą brandos egzaminą. Maksimaliai leidžiama laikyti šešis brandos egzaminus. Mažeikių rajone poluliariausias valstybinis anglų kalbos egzaminas. Jį pasirinko 365 abiturientai. Antrojoje vietoje – matematikos valstybinis egzaminas, kurį pasirinko 333.

Pagrindinė brandos egzaminų sesija prasidėjo balandžio 24 d. ir baigsis birželio 20 d. Tądien bus laikomas valstybinis geografijos egzaminas. O vėliau, nuo birželio 21 d. iki liepos 11 d. vyks pakartotinė sesija.

 

Gabijos gimnazijos nuotraukos

Bendrasis skyrius

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos