Aštuntąjį kartą nuvilnijo festivalio akordai Juodkrantėje

Liepos 4 d. Mažeikių rajono savivaldybės meras Vidmantas Macevičius dalyvavo jau aštuntąjį kartą Juodkrantėje vykusio tarptautinio vaikų ir jaunimo festivalio-konkurso „Baltic Voice 2020“ finaliniame koncerte. Meras išreiškė nuoširdžią padėką visiems renginio dalyviams bei jo organizatoriams: viešajai įstaigai „Lietučiukės“, Mažeikių rajono savivaldybės kultūros centrui, Juodkrantės Liudviko Rėzos kultūros centro direktorei Sonatai Vaitonienei, festivalio direktoriui Augustui Petkui, pagrindiniam rėmėjui – Neringos miesto savivaldybei, jos merui Dariui Jasaičiui.

„Džiugu, kad Mažeikiai turi aktyvių ir gabių kultūros puoselėtojų, kurie tokiame gražiame Lietuvos kampelyje įgyvendino prasmingą idėją atverti kelius atsiskleisti jauniesiems vokalo talentams“, – sakė Mažeikių rajono savivaldybės meras.

Į šventę suvažiavo jaunoji karta ne tik iš Lietuvos miestų, bet ir iš užsienio šalių – Suomijos, Vokietijos, Latvijos ir Estijos.

Po festivalio Neringos miesto ir Mažeikių rajono savivaldybių merai aptarė savivaldybėms aktualius klausimus, pakvietė kultūros darbuotojus toliau vystyti bendradarbiavimą kultūros srityje.

Švietimo, kultūros ir sporto skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos