Žygeiviai neaplenkė ir Mažeikių!

Mažeikių neaplenkė Lietuvos karių asociacijos Keliautojų klubo suorganizuotas žygis „Valstybė tai tu: LT100: Dviračiais aplink Lietuvą“. Mažeikių rajono savivaldybės vadovai, administracijos darbuotojai, bendruomenės atstovai laukė žygeivių Nepriklausomybės aikštėje – simbolinėje tokioms sutiktuvėms vietoje. Atvykę klubo nariai, lydimi Mažeikių turistų klubo dviratininkų, pasipuošę Lietuvos tautinėmis ir istorinėmis vėliavomis apsuko aplink aikštę tris garbės ratus. Savivaldybės meras Antanas Tenys pasidžiaugė, kad meilę tėvynei galima parodyti įvairiais prasmingais būdais. Mažeikių turizmo ir verslo centro direktorė Jolanta Gintalienė konstatavo, kad Mažeikiai tampa turistiniu miestu, kur atvykusieji šiltai priimami, yra kur skaniai pavalgyti ir pernakvoti.
Keliautojai neskaičiuoja kilometrų, mėgaujasi savo veikla, didžiuojasi galėdami taip įprasminti Lietuvos šimtmetį. Keliaudami žygeiviai lanko įvairias kultūrines, istorines Lietuvos vietas, susitinka su vietos bendruomene atveždami jiems daug gerų emocijų! Mažeikių bedruomenei taip pat nuskambėjo „Triskart valio!“
Pagrindinė asociacijos veikla – kelionių, ekskursijų, organizavimas; kelionėms ir žygiams pasirengti skirtų paskaitų, mokymų ir treniruočių organizavimas; sportinė (karinė) veikla, pramogų ir poilsio organizavimo veikla (sportinio šaudymo, sportinių (karinių) varžybų, sąskrydžių, stovyklų organizavimas); kraštovaizdžio tvarkymo veikla ir kt.

Klubo nariai kviečia prie jų jungtis visus ir keliauti su saule!..

Ryšių su visuomene skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos