Švietimo pokyčių projektas Mažeikiuose įsibėgėja

Šiandien , birželio 12 d., Mažeikių „Ventos“ progimnazijos salėje susirinko rajono ugdymo įstaigų vadovai, pedagogai, rajono valdžios atstovai, vienaip ar kitaip susiję su nacionaliniu švietimo projektu „Lyderių laikas 3“ (toliau – LL3) – pristatytas mokytojų patirtinio mokymosi modelis, veikiantis dėl draugiškos organizacijos kultūros puoselėjimo. Renginio tikslas – išgirsti, suprasti ir savo darbe pritaikyti šį Mažeikių rajono švietimo įstaigų pokyčių projekto modelį, dirbti kitaip, kad mokiniams būtų geriau, įdomiau ir naudingiau.

LL3 kūrybinės komandos nariai – rajono švietimo įstaigų vadovai, Mažeikių švietimo centro atstovė – vaizdžiai pristatė projekto modelius, kalbėjo apie iš stažuočių Lietuvoje ir užsienyje parsivežtas patirtis, dalijosi mintimis apie tai, kas mūsų rajono švietimo įstaigose bus įgyvendinta ir apie mokytojų bei vadovų mokymąsi. Nes besimokantis mokytojas užkrečia mokinius ir jie siekia kur kas geresnių rezultatų.

Pedagogų pasveikinti, išvysti ir išgirsti švietimo lyderius atvyko Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybė) mero patarėjas Ramūnas Bertulis, Savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus, Savivaldybės tarybos nariai Česlovas Čyžas, Lina, Rimkienė, Virginijus Sungaila, Mažeikių švietimo centro vadovas Viktoras Prokopčiukas.

Šis projektas tai nacionalinė iniciatyva, kuri rūpinasi Lietuvos švietimo sistemoje įtvirtinti lyderystei palankią aplinką, skatinančią mokyklų, savivaldybių ir nacionalinio lygmens švietimo darbuotojus siekti mokinių ugdymosi pažangos, inicijuoti ir vykdyti kokybinius pokyčius savo organizacijose. Projektas pakvietė profesinio mokymo, formaliojo ir neformaliojo švietimo mokyklų, nacionalinio ir savivaldybių lygmens švietimo atstovus dalyvauti įvairiose veiklose. Savivaldybėje projekto veiklas koordinuoja Savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Jelena Sutkienė.

 

Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos