Šurmuliavo tradicinė šventė prie Tulnikių tvenkinio

Šiandien, Vasario 16-osios išvakarėse, prie Tulnikių tvenkinio linksmai ir energingai pradėtas švęsti Lietuvos gimtadienis. Čia susirinko ne tik Reivyčių seniūnijos kaimo bendruomenių nariai, bet ir gausus Mažeikių miesto gyventojų bei svečių būrys.

Šventė prasidėjo labai simboliškai – visi susirinkę ETG gyvenvietėje, sustoję į draugišką eiseną, su lietuviška daina lūpose ir širdyse, patraukė link Tulnikių tvenkinio. 3 kilometrai – tai atstumas, kurį, trispalvėmis nešini, žygeiviai įveikė linksmai ir energingai, o atėję į šventės vietą, visi kaip vienas sugiedojo pačią svarbiausią ir gražiausią – Tautišką giesmę.

Kartu su žygeiviais eisenoje ėjo ir linksmoje šventėje dalyvavo Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybė) mero pavaduotoja Lina Rimkienė, Savivaldybės administracijos direktorė Laima Nagienė. Jos sveikino visus susirinkusiuosius, o vasario 16-ąją gimusius Reivyčių seniūnijos gyventojus apdovanojo dovanomis. LR Seimo nario Bartkevičiaus sveikinimus bendruomenėms perdavė jo patarėjas.

Šventėje buvo visko – pramogų netrūko nei mažiems, nei dideliems, nepatingėjusiems ištrūkti į gamtą ir nepabūgusiems drėgno oro. Čia nosį kuteno įvairių patiekalų kvapai, kurių paragauti kvietė bendruomenių atstovai. Košę virė ir medžiotojai. Sporto klubas „Mažeikių Švyturys“ kvietė visus išbandyti savo jėgas ir susirungti įvairiose rungtyse. Mažieji dailininkai piešė Lietuvą, o vietoje nustovėti neleido ant scenos besikeičiantys atlikėjai – Marius Petrauskas, Donatas Balvočius, Austėja Šarkelytė, Šerkšnėnų kultūros centro estradinė grupė „LIS“, Akmenės r. kultūros centro Ventos kultūros namų estrados šelmių ansamblis „UžKūtės“, Urvikių kultūros centro stilizuota kapela „Linksmieji vyrukai“. Buvo ir šventinis tortas, ir fejerverkai.

Ryšių su visuomene skyrius

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos