Šimtukai – dovana Lietuvos jubiliejui

Liepos 12 d., ketvirtadienį, Mažeikių rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje buvo pasveikinti mūsų rajono abiturientai, už valstybinius brandos egzaminus gavę šimtukus. Tokių šiemet – 28, 14 iš Merkelio Račkausko gimnazijos, 12 iš Gabijos gimnazijos, po 1 iš Viekšnių gimnazijos ir Politechnikos mokyklos.
Moksleivius, mokyklų vadovus, mokytojus, tėvus prie Tūkstantmečio akmens pasitiko Mažeikių rajono savivaldybės meras Antanas Tenys, Savivaldybės mero pavaduotoja Sigutė Bernotienė, Savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus. Po bendros nuotraukos prie akmens gražus jaunimo pulkelis pasislėpė nuo lietaus viešojoje bibliotekoje, kur jų laukė šilti ir nuoširdūs renginio vedėjo Martyno Januškos žodžiai, sveikinimai, linkėjimai, saksofonu Augusto Jastromskio atliekamų kūrinių melodijos.
Savivaldybės meras A. Tenys džiaugėsi, kad Lietuva savo valstybės atkūrimo šimtmečiui gavo dar vieną gražią dovaną, kurią dovanoja Mažeikių rajono abiturientai. Tai ne dienos ir ne metų darbo vaisius. Daug kantrybės, pastangų ir savo širdies į tai įdėjo ir mokiniai, ir mokytojai, ir tėvai.
Kalbėjusieji – mokyklų vadovai, tėvų atstovai – džiaugėsi pasiekimais, ragino sugrįžti į Mažeikius. Linkėjo neišsigąsti sunkumų, nes jie – tai didžiulis kraitis, juk pabandęs eiti tokiu keliu ir suklupęs, jo kitą kartą jau nebesirinksi. Savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus patarė šimtukininkams siekti savo svajonės ir gyventi savo gyvenimą – niekas kitas geriau nežino, ko trokštame siekti, kaip patys. Savivaldybės meras Antanas Tenys įteikė kiekvienam mero padėką už nuopelnus Mažeikių kraštui ir po simbolinę dovanėlę. Sveikino šiuos mokinius:
Artūrą Vaitkevičių, Viekšnių gimnazijos IVa klasės mokinį, gavus 100 balų įvertinimą iš užsienio kalbos (anglų) valstybinio brandos egzamino.
Karolį Girdžiūną, Gabijos gimnazijos IVb klasės mokinį, gavus 100 balų įvertinimą iš matematikos ir fizikos valstybinių brandos egzaminų.
Vilių Mažeiką, Gabijos gimnazijos IVd klasės mokinį, gavus 100 balų įvertinimą iš matematikos ir fizikos valstybinių brandos egzaminų.
Rositą Reivytytę, Gabijos gimnazijos IVe klasės mokinę, gavus 100 balų įvertinimą iš lietuvių kalbos ir literatūros valstybinio brandos egzamino.
Mantą Kryževičių, Gabijos gimnazijos IVa klasės mokinį, gavus 100 balų įvertinimą iš užsienio kalbos (anglų) valstybinio brandos egzamino.
Roką Lukauskį, Gabijos gimnazijos IVb klasės mokinį, gavus 100 balų įvertinimą iš užsienio kalbos (anglų) valstybinio brandos egzamino.
Viktoriją Virbauskytę, Gabijos gimnazijos IVc klasės mokinę, gavus 100 balų įvertinimą iš užsienio kalbos (anglų) valstybinio brandos egzamino.
Andrių Bušmą, Gabijos gimnazijos IVd klasės mokinį, gavus 100 balų įvertinimą iš užsienio kalbos (anglų) ir informacinių technologijų valstybinių brandos egzaminų.
Gelminą Kučkaitę, Gabijos gimnazijos IVd klasės mokinę, gavus 100 balų įvertinimą iš užsienio kalbos (anglų) valstybinio brandos egzamino.
Tadą Dargužį, Gabijos gimnazijos IVe klasės mokinį, gavus 100 balų įvertinimą iš užsienio kalbos (anglų) valstybinio brandos egzamino.
Nedą Montvydaitę, Gabijos gimnazijos IVf klasės mokinę, gavus 100 balų įvertinimą iš užsienio kalbos (anglų) valstybinio brandos egzamino.
Luką Gražį, Gabijos gimnazijos IVb klasės mokinį, gavus 100 balų įvertinimą iš matematikos valstybinio brandos egzamino.
Nerijų Gabalį, Gabijos gimnazijos IVa klasės mokinį, gavus 100 balų įvertinimą iš informacinių technologijų valstybinio brandos egzamino.
Denį Tarasonį, Merkelio Račkausko gimnazijos IVc klasės mokinį, gavus 100 balų įvertinimą iš užsienio kalbos (anglų) ir informacinių technologijų valstybinių brandos egzaminų.
Mintautą Žilinską, Merkelio Račkausko gimnazijos IVc klasės mokinį, gavus 100 balų įvertinimą iš užsienio kalbos (anglų) ir informacinių technologijų valstybinių brandos egzaminų.
Vaivą Jonaitytę, Merkelio Račkausko gimnazijos IVd klasės mokinę, gavus 100 balų įvertinimą iš užsienio kalbos (anglų) valstybinio brandos egzamino.
Gerintą Laniauskaitę, Merkelio Račkausko gimnazijos IVc klasės mokinę, gavus 100 balų įvertinimą iš užsienio kalbos (anglų) valstybinio brandos egzamino.
Justą Adomą Lukoševičių, Merkelio Račkausko gimnazijos IVc klasės mokinį, gavus 100 balų įvertinimą iš užsienio kalbos (anglų) valstybinio brandos egzamino.
Nedą Mikalauskaitę, Merkelio Račkausko gimnazijos IVd klasės mokinę, gavus 100 balų įvertinimą iš užsienio kalbos (anglų) valstybinio brandos egzamino.
Kajų Šarpnicką, Merkelio Račkausko gimnazijos IVc klasės mokinį, gavus 100 balų įvertinimą iš užsienio kalbos (anglų), geografijos ir istorijos valstybinių brandos egzaminų.
Martą Šlaustaitę, Merkelio Račkausko gimnazijos IVe klasės mokinę, gavus 100 balų įvertinimą iš užsienio kalbos (anglų) valstybinio brandos egzamino.
Faustą Šukytę, Merkelio Račkausko gimnazijos IVc klasės mokinę, gavus 100 balų įvertinimą iš užsienio kalbos (anglų) valstybinio brandos egzamino.
Vitalijų Bergaudą, Merkelio Račkausko gimnazijos IVb klasės mokinį, gavus 100 balų įvertinimą iš užsienio kalbos (rusų) valstybinio brandos egzamino.
Vadim Simonenko, Merkelio Račkausko gimnazijos IVe klasės mokinį, gavus 100 balų įvertinimą iš užsienio kalbos (rusų) valstybinio brandos egzamino.
Nadeždą Šimkutę, Merkelio Račkausko gimnazijos IVd klasės mokinę, gavus 100 balų įvertinimą iš užsienio kalbos (vokiečių) valstybinio brandos egzamino.
Vytą Kereišį, Merkelio Račkausko gimnazijos IVd klasės mokinį, gavus 100 balų įvertinimą iš matematikos valstybinio brandos egzamino.
Justą Glodenį, Merkelio Račkausko gimnazijos IVb klasės mokinį, gavus 100 balų įvertinimą iš informacinių technologijų valstybinio brandos egzamino.
Šarūną Kižį, Politechnikos mokyklos AP-57 gr. mokinį, gavus 100 balų įvertinimą iš užsienio kalbos (anglų) valstybinio brandos egzamino.
Lietuva, švęsdama savo 100-metį, didžiuojasi šių lietuvių pasiekimais!

Ryšių su visuomene skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos