Įvaizdžio kūrimo darbo grupės posėdyje – kvietimas auginti jurginus

Vakar, sausio 16 d., posėdžiavusi Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybė) įvaizdžio kūrimo darbo grupė aptarė pasiūlymus ne tik kaip pagražinti Mažeikių kraštą, bet ir kaip jį garsinti Lietuvoje.
Nors dar žiema, bet darbo grupės nariai sprendė, kur per šv. Velykas Mažeikiuose „pabirs“ margaspalviai kiaušiniai, kokios gėlės pavasarį puoš aikštes ir įvairias kitas miesto erdves, ieškojo galimybių, kaip Mažeikius paversti žaliu, žydinčiu miestu. Vienbalsiai pritarta idėjai pasiūlyti Mažeikių rajono gyventojams, minint Žemaitijos metus, palaikyti sediškių iniciatyvą ir miestų, miestelių, kaimų aikštėse, skveruose, gėlynuose sodinti jurginus. Kviečia kiekvieną gyventoją auginti šias gražias, įvairiaspalves, išskirtines gėles savo sodybose, kiemuose, soduose. Mūsų kraštas išskirtinis, mes turime jurginų sostinę – Sedą, tad tapkime jurginų rajonu.
Taip pat darbo grupės nariai nusprendė siūlyti nutiesti pėsčiųjų-dviračių taką Senjorų parke, toje vietoje, kur gyventojai išmynė taką. Šalia šio tako lakūno Julijono Kumpikevičiaus dukra inicijuoja statyti obeliską, skirtą jos tėvui atminti.
S. Bernotienė visiems pristatė vizijas, kaip bus įrengta Renavo dvaro oficina ir kokias edukacines programas numatoma vykdyti. Tikimasi, kad oficinai atvėrus duris čia bus galima stebėti astronominius kūnus, išgirsti dvaro ir parko istoriją, sužinoti apie kulinarinį paveldą, išmokti gaminti ekslibrius, veltos vilnos gaminius, o rūsiuose aplankyti „Paslaptingą šikšnosparnių pasaulį“.

Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos