Įgyvendinus projektą, daugiau galimybių sportuoti lauke

Mažeikių rajono savivaldybės administracija baigė įgyvendinti Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Sporto rėmimo fondo lėšomis finansuotą projektą „Fiziniam aktyvumui palankios aplinkos plėtra Mažeikių rajono savivaldybėje“. 

Projekto pagrindinis tikslas –  sudaryti sąlygas gyvenamojoje aplinkoje visų socialinių grupių įsitraukimui į sporto ir fizinio aktyvumo veiklą, taip sprendžiant gyvenimo kokybės gerinimo, gyventojų sveikatos ir sveikos gyvensenos, didesnio darbingumo, laisvalaikio užimtumo problemas. Specialus projekto tikslas – išplėsti fizinio aktyvumo ir poilsio zonas Mažeikių mieste ir pagal galimybes rajone atnaujinant ir įrengiant lauko žaidimų ir stalo teniso stalus, pravesti sporto ir fizinio aktyvumo renginius.

Projekto lėšomis nupirkti lauko žaidimų ir stalo teniso stalai, šiukšliadėžės. Šachmatų-šaškių žaidimo ir stalo teniso stalai pastatyti Mažeikiuose, Senamiesčio parke, paplūdimio poilsio zonoje, Sedos miesto sporto aikštyne bei Auksūdžio kaime. Stalo teniso stalas pastatytas Melioratorių parkelyje, žaidimų stalai – Sodų trikampio parkelyje ir netoli Mažeikių Gabijos gimnazijos. Prie visų sporto įrenginių šį pavasarį bus padėtos stalo teniso raketės, kamuoliukai, šaškės ir šachmatai. Nupirktas naujas inventorius – tai naujos galimybės sportui ir sveikai gyvensenai rajone.   

Projekto metu organizuoti renginiai, kuriuose sporto mėgėjai galėjo susipažinti su lauko stalo teniso ir  šachmatų žaidimų taisyklėmis varžybose ir dalyvauti mini varžybose. 

Teikiant paraišką konkursui atsižvelgta į šių sporto šakų atstovų pasiūlymą ir poreikį rajone.  

Sporto mėgėjai pastebėjo, kad reikia įvairesnių sportui skirtų priemonių, kurios būtų lauke. 

Įgyvendinus šį projektą išplėstos laisvalaikio praleidimo ir fizinio aktyvumo galimybės.

Kiekvienas galės nemokamai naudotis inventoriumi, sportuoti ir aktyviai leisti laiką. 

 

Švietimo, kultūros ir sporto skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos