Įgyvendinus europinį projektą Seda tapo patrauklesnė

Sedos mieste sutvarkytos intensyviausiai gyventojų naudojamos gatvių atkarpos.  Telšių g., Bažnyčios g., Dariaus ir Girėno g., Vytauto g. įrengti šaligatviai, apšvietimas, pastatytos šiukšlių dėžės ir suoliukai. Aptverta, apšviesta ir sutvarkyta turgaus teritorija – išasfaltuota aikštelė, įrengtas prekybos paviljonas, viešasis tualetas. Dariaus ir Girėno g. sutvarkytas skveras, Plechavičiaus g. atnaujinta aktyvaus laisvalaikio infrastruktūra bei viešoji erdvė. Gadono g. rekonstruotas apleistas ir nenaudotas katilinės pastatas – jame bus organizuojamas gyventojų laisvalaikis, pastatu galės naudotis Sedos bendruomenė. Rangos darbus atliko UAB ,,Kvėdarsta“.

Ketverius metus trukęs projektas „Sedos miesto kompleksinė plėtra“ finansuotas Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis (iš Europos regioninės plėtros fondo) pagal 2014–2020 m. investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ įgyvendinimo priemonę Nr. 08.2.1-CPVA-R-908 „Kaimo gyvenamųjų vietovių atnaujinimas“.  Daugiau kaip 820 tūkst. Eur skyrė Europos Sąjunga, daugiau kaip 70 tūkst. Eur Savivaldybė ir daugiau kaip 70 tūkst. Eur valstybė. Bendra projekto vertė – beveik 1 mln. Eur.

Ne visos viešosios Sedos miesto erdvės buvo geros būklės ir atitiko bendruomenės poreikius, trūko erdvių, skirtų aktyviam laisvalaikiui, kultūros renginiams. Šiuo projektu buvo siekiama prisidėti prie Sedos miesto gyvenimo kokybės gerinimo, socialinės ir ekonominės plėtros skatinimo.

 

Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos