Į Savivaldybę pasibeldė grožis...

Šiandien Savivaldybės trečiojo aukšto koridorių užtvindė visas pulkas kūrybingų, veržlių jaunų žmonių iš Merkelio Račkausko gimnazijos, atėjusių pasidžiaugti kartu su savo mokslo draugėmis ir mokytojais.
Parodos atidaryme dalyvavo Savivaldybės mero pavaduotoja Lina Rimkienė, Savivaldybės administracijos direktorė Laima Nagienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus atstovai.
Skambant gimnazijos vaikinų vokalinio ansamblio „Bros“ atliekamai žemaitiškai liaudies dainai atidaryta paroda, skirta Valstybės atkūrimo dienai. Koridoriaus sienas ir palanges papuošė dailės mokytojų Astos ir Raimondo Milėškų ir jų mokinių Gretos Žilinskaitės, Lukrecijos Ramanauskaitės ir Jotautės Vasiliauskaitės įvairia technika atlikti darbai.
Administracijos direktorė Laima Nagienė džiaugėsi jaunų žmonių kūrybingumu, sakė, kad tie, kurie supranta meną, niekada nepasielgs neteisingai. Menas gydo!
Savivaldybės mero pavaduotoja Lina Rimkienė džiaugsmingai stebėjosi, kad du kaimynus, Merkelio Račkausko gimnaziją ir Savivaldybę, suvienijo menas.
Parodos iniciatoriai dailės mokytojai Asta ir Raimondas Milėškos kalbėjo, kad ši jų ir mokinių paroda motyvuoja naujoms veikloms. Smagu, kai mokiniai išprovokuoja mokytojų kūrybinį potencialą, skatina pasidžiaugti ne tik savo mokinių tobulėjimu, bet ir parodyti tai, ką patys kuria.
Ryšių s visuomene skyrius

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos