Į šventę atvyko svečių delegacijos

Šiandien, birželio 7 d., Mažeikių rajono savivaldybėje lankėsi pirmieji svečiai, atvykę į VI Tarptautinę kalvystės meno ir amatų šventę. Su Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybė) ir Savivaldybės administracijos vadovais susitiko keturių užsienio šalių delegacijų atstovai, tai miestų partnerių vadovai.

11 atvykusiųjų iš Lenkijos, Latvijos, Estijos, Čekijos sveikino Savivaldybės meras Vidmantas Macevičius, džiaugėsi jau ne vieną dešimtmetį besitęsiančiu bendradarbiavimu, įvairiais bendrai įgyvendinamais projektais. Linkėjo jiems įdomaus, turiningo ir įsimenančio dalyvavimo šventėje. Delegacijų atstovai nuoširdžiai dėkojo už pakvietimą atvykti ir galimybę susipažinti su miestu, jo žmonėmis ir žemaitiškomis kalviškomis tradicijomis.

Svečius Savivaldybėje taip pat pasitiko Savivaldybės mero pavaduotoja Sigutė Bernotienė, Savivaldybės administracijos direktorė Laima Nagienė, Savivaldybės mero patarėjai Virgilijus Radvilas ir Ramūnas Bertulis, Savivaldybės administracijos Kultūros ir sporto skyriaus vedėja Angelė Rupkutė, skyriaus specialistai.

 

Bendrasis skyrius

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos