Kęstutis BARTKEVIČIUS

2016–2020 m. kadencijos Seimo narys

Kęstutis BARTKEVIČIUS              

 

Seimo narys nuo 2016-11-14
Išrinktas Mažeikių (Nr. 38) apygardoje
Iškėlė Partija Tvarka ir teisingumas

Pareigos

2018-10-22

Sveikatos reikalų komitetas, Komiteto pirmininko pavaduotojas

2018-11-26

Sveikos gyvensenos komisija, Komisijos narys

2019-01-16

Energetikos ir darnios plėtros komisija, Komisijos narys

2018-09-20

Frakcija "Tvarka ir teisingumas", Frakcijos narys

 Seimo komitetuose

2016-11-16 – 2018-09-17

Biudžeto ir finansų komitetas, Komiteto narys

2018-09-18 – 2018-10-09

Biudžeto ir finansų komitetas, Komiteto pirmininko pavaduotojas

2018-10-10 – 2018-10-21

Sveikatos reikalų komitetas, Komiteto narys

2018-10-22

Sveikatos reikalų komitetas, Komiteto pirmininko pavaduotojas

Seimo komisijose

2016-11-22 – 2019-01-15

Energetikos komisija, Komisijos narys

2018-03-20 – 2018-03-22

Sveikos gyvensenos komisija, Komisijos narys

2018-03-23 – 2018-11-25

Sveikos gyvensenos komisija, Komisijos pirmininko pavaduotojas

2018-11-26

Sveikos gyvensenos komisija, Komisijos narys

2019-01-16

Energetikos ir darnios plėtros komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2016-11-14 – 2017-09-20

Frakcija "Tvarka ir teisingumas", Frakcijos seniūno pavaduotojas

2017-09-21 – 2018-01-11

Frakcija "Tvarka ir teisingumas", Frakcijos seniūnas

2018-01-12 – 2018-09-19

Frakcija "Tvarka ir teisingumas", Frakcijos seniūno pavaduotojas

2018-09-20

Frakcija "Tvarka ir teisingumas", Frakcijos narys

Parlamentinėse grupėse

 

Laikinoji grupė „Už šeimą“, narys

 

Laikinoji Maldos grupė, narys

 

Laikinoji Vakarų Lietuvos regiono atstovų grupė „Į darnią Lietuvą Vydūno keliu“, narys

 

Laikinoji Žemaičių grupė, narys

 

Laikinoji Veiksmų dėl Astravo atominės elektrinės koordinavimo grupė, narys

 

Laikinoji Metro idėjos paramos grupė, narys

 

Tarpparlamentinių ryšių su Estijos Respublika grupė, narys

 

Tarpparlamentinių ryšių su Vokietijos Federacine Respublika grupė, narys

 

Tarpparlamentinių ryšių su Lenkijos Respublika grupė, narys

 

Tarpparlamentinių ryšių su Japonija grupė, narys

 

Tarpparlamentinių ryšių su Jungtine Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalyste grupė, narys

 

Tarpparlamentinių ryšių su Armėnijos Respublika grupė, narys

 

Tarpparlamentinių ryšių su Vengrija grupė, narys

 

Tarpparlamentinių ryšių su Gruzija grupė, narys

 

Tarpparlamentinių ryšių su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis grupė, narys

 

Tarpparlamentinių ryšių su Latvijos Respublika grupė, narys

 

Tarpparlamentinių ryšių su Šventuoju Sostu grupė, narys

 

Tarpparlamentinių ryšių su Azerbaidžano Respublika grupė, narys

2016-11-17

Seimo delegacija Baltijos Asamblėjoje, pirmininko pavaduotojas

 Istorija

Išrinktas į 2012 – 2016 metų Lietuvos Resublikos Seimą

Išrinktas į 2016 – 2020 metų Lietuvos Respublikos Seimą


Darbo telefonas 8 (5) 2396617
Elektroninis paštas Kestutis.Bartkevicius@lrs.lt
Internetinis puslapis www.kestutisbartkevicius.lt

Seimo nario biuras Mažeikiuose:
Mažeikių rajono savivaldybės pastate, Stoties g. 18, 215 kab. (pašto ind. 89226 Mažeikiai)

LR SEIMO NARYS KĘSTUTIS BARTKEVIČIUS TARPSESIJINIU LAIKOTARPIU (iki kovo 10 d)
GYVENTOJUS PRIIMA KIEKVIENĄ PIRMADIENĮ NUO 10.00 IKI 11.45 VAL.
.........................................................................................................................................
LR Seimo nario Kęstučio Bartkevičiaus patarėjas gyventojus priima:
ANTRADIENIAIS NUO 14.00 VAL. IKI 16.00 VAL.
TREČIADIENIAIS NUO 10.00 VAL. IKI 12.00 VAL.
KETVIRTADIENIAIS NUO 14.00 VAL. IKI 16.00 VAL.

LR Seimo nario K. Bartkevičiaus patarėja Virginija Steponavičienė
Tel. 8 617 69956, el. paštas: virginija.steponaviciene@lrs.lt
LR Seimo nario K. Bartkevičiaus patarėjas Česlovas Čyžas
Tel. 8 612 01061, el. paštas: ceslovas.cyzas@lrs.lt
LR Seimo nario K. Bartkevičiaus patarėja Vaidutė Jakštonienė (Vilniuje)
Tel. 8 612 03751, el. paštas vaidute.jakstoniene@lrs.lt