Administracinė informacija

Paskatinimai ir apdovanojimai

2020 m. per pirmą ketvirtį parengta 14 mero potvarkių dėl apdovanojimo mero padėkos raštu.

2019 metų I ketv. Mažeikių rajono savivaldybėje valstybės tarnautojams ir darbuotojams buvo skirti 4 paskatinimai (1 – už ilgametį nepriekaištingą darbą, 3 – jubiliejaus proga)
2019 metų II ketv. Mažeikių rajono savivaldybėje valstybės tarnautojams ir darbuotojams buvo skirti 2 paskatinimai (1 – už ilgametį nepriekaištingą darbą, 1 – jubiliejaus proga)
2019 metų III ketv. Mažeikių rajono savivaldybėje valstybės tarnautojams ir darbuotojams buvo skirti 5 paskatinimai (1 – už ilgametį nepriekaištingą darbą, 4 – jubiliejaus proga)
2019 metų IV ketv. Mažeikių rajono savivaldybėje valstybės tarnautojams ir darbuotojams buvo skirti 32 paskatinimai (30 – už nepriekaištingą ir nuoširdų darbą Vietos savivaldos dienos proga, 1 – atsakingą požiūrį bei profesionalų prisidėjimą prie švietimo kokybės augimo Mažeikių rajone, 1 – jubiliejaus proga). IKI 2019 M. PABAIGOS INFORMACIJA BUS ATNAUJINTA

2018 metų I–IV ketv. Mažeikių rajono savivaldybėje valstybės tarnautojams ir darbuotojams buvo skirti 33 paskatinimai (32 – už ilgametį nepriekaištingą darbą, 1 – jubiliejaus proga)

2017 metų I ketvirtį Mažeikių rajono savivaldybėje valstybės tarnautojams ir darbuotojams buvo skirti 6 paskatinimai (2– už ilgametį nepriekaištingą darbą, 4 – jubiliejaus proga).

2016 metų IV ketvirtį Mažeikių rajono savivaldybėje valstybės tarnautojams ir darbuotojams buvo skirti 53 paskatinimai (50 – už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą, už ilgametį nepriekaištingą ir nuoširdų darbą; 3 – jubiliejaus proga).