Vyks Užlieknės seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai

2017-08-01

Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Tirkšlių seniūnija informuoja, kad rugpiūčio 17 d., ketvirtadienį, 15.00–17.00 val. Užlieknės bendruomenės patalpose apklausos būdu vyks Užlieknės seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai.
Kandidatus į seniūnaičius gali siūlyti tik tos seniūnaitijos gyventojai, bendruomeninės organizacijos. Kandidatu į seniūnaičius gali būti pilnametis veiksnus seniūnaitijos gyventojas, kuris savo gyvenamąją vietą yra deklaravęs toje seniūnaitijoje, kurioje jo kandidatūra siūloma į seniūnaičius. Dokumentai dėl kandidatų į seniūnaičius teikiami raštu Tirkšlių seniūnijos seniūnui. Būtina pateikti rašytinį kandidato sutikimą, kandidato asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją, pažymą apie kandidato deklaruotą gyvenamąją vietą, trumpą gyvenimo aprašymą, kandidato nuotrauką (3x4).
Kandidatų į seniūnaičius registracija pradedama po rinkimų datos paskelbimo ir baigiama ne vėliau kaip prieš 7 dienas iki seniūnaičių rinkimų.
Seniūnaičių rinkimai vykdomi vadovaujantis Mažeikių rajono savivaldybės gyvenamųjų vietovių bendruomenių atstovų – seniūnaičių – rinkimų tvarkos aprašu, patvirtintu Mažeikių rajono savivaldybės tarybos 2017 m. sausio 27 d. sprendimu Nr. T1-8.

Tirkšlių seniūnija

Spausdinti Siųsti draugui Archyvas