Valstybinės žemės bei miško sklypų perdavimo ir nuomos aukcionų vykdymas internete

2017-01-12

Valstybės įmonė Valstybės žemės fondas vykdo elektroninius valstybinės žemės bei miško sklypų pardavimo ir nuomos aukcionus interneto svetainėje http://aukcionai.vzf.lt.
Pažymėtina, jog tai vienintelė interneto svetainė, kurioje skelbiami visi Lietuvoje parduodamų ar nuomojamų valstybinės žemės bei miško sklypų pardavimo ir nuomos aukcionai. Šioje svetainėje vykdomi aukcionai užtikrina aukciono dalyvių konfidencialumą ir vykdomų aukcionų skaidrumą bei nešališkumą, o svetainė yra aiški ir lengvai suprantama kiekvienam naudotojui.
Šiuo metu interneto svetainėje http://aukcionai.vzf.lt yra paskelbta 290 valstybinės žemės bei miško sklypų pardavimo ir nuomos aukcionų, kurie vyks 2017 m. sausio–kovo mėnesiais.
Taip pat informuojame, kad Valstybės žemės fondas, siekdamas sumažinti apleistus ir efektyviai neišnaudojamus žemės plotus, pradėjo teikti naują paslaugą – vykdo privačių žemės ūkio paskirties žemės sklypų nuomos aukcionus.
Kviečiame visus susidomėjusius valstybinės žemės bei miško sklypų pirkimu ir nuoma užsiregistruoti interneto svetainėje http://aukcionai.vzf.lt ir aktyviai dalyvauti valstybinės žemės bei miško sklypų pirkimo bei nuomos aukcionuose, o taip pat ir privačios žemės ūkio paskirties žemės sklypų savininkus, norinčius išnuomoti savo nuosavybės teise valdomus žemės ūkio paskirties žemės sklypus, kreiptis dėl šių sklypų nuomos aukcionų organizavimo.

Valstybės įmonės Valstybės žemės fondo informacija

Spausdinti Siųsti draugui Archyvas