Mažoj širdelėj – didelės idėjos

2017-08-11

Netrukus – rugsėjo 1-oji, Mokslo ir žinių diena. Tai šventė visiems vaikams.
Maltiečiai rūpinasi, kad vaikai iš socialinės rizikos šeimų, daugiavaikių šeimų, našlaičiai ir neįgalieji, gyvenantys specialiuose namuose, taip pat maltiečių vaikų dienos centrų auklėtiniai į mokyklas iškeliautų pilnomis kuprinėmis, nepatirtų bedraamžių patyčių ir galėtų oriai kibti į mokslus.
Jiems reikalingi sąsiuviniai, rašymo (parkeriai, kapsulės), ugdymo (flomasteriai, spalvoti pieštukai, guašas, akvarelė, teptukai, spalvotas popierius, žirklės, klijai, plastilinas, modelinas) priemonės, kuprinės, lauko ir stalo žaidimai, sportinis inventorius, knygos ir spalvinimo knygelės. Taip pat būtume dėkingi, jei padovanotumėte vaikams sportinės aprangos ir avalynės (mes galėtume atvežti dėžių aukojamiems daiktams krauti).
Šios akcijos metu mums yra be galo svarbu surinkti lėšų ir visiems metams pasirūpinti maltiečių vaikų dienos centrus lankančių vaikų maitinimu.
Kreipiamės į Jus pagalbos, kad visi kartu užtikrintume vaikams galimybę mokytis, stiprėti, augti sveikiems.
Aukoti galima pervedant lėšas į sąskaitą LT29 4010 0424 0397 4431 (mokėjimo paskirtis – vaikams) arba skirti 2 eurus SMS numeriu 1490.

Rasa Stukienė
akcijos „Mažoj širdelėj – didelės idėjos“ organizatorė
mob. +370 613 17 949

www.maltieciai.lt

Spausdinti Siųsti draugui Archyvas