„Laisvės piknikas“ startuos Kauno Nemuno saloje

2017-08-11

Po kelių savaičių, rugpjūčio 26 dieną, Kauno Nemuno saloje vyks „Laisvės piknikas. Idėjų festivalis“. Renginys skirtas visai Lietuvai, smagus, nemokamas, prasmingas ir pilietiškas, tad viliamės sulaukti dešimčių tūkstančių žmonių ir tikimės, kad „Laisvės piknikas“ taps didžiausiu pilietiniu festivaliu Lietuvoje. Jo metu veiks visuomeninės erdvės, kuriose prisistatys daugiau kaip 40 nevyriausybinių ir visuomeninių organizacijų, gros žymiausi muzikos atlikėjai, bus rodomi filmai, vyks sporto varžybos. Taip pat penkiose erdvėse vyks diskusijos svarbiausiais Lietuvai klausimais – apie švietimą, emigraciją, regionų tuštėjimą, socialiniais reikalais, apie mokesčius, santykius su kaimynais. Jose ne tik dalyvaus valdžios ir opozicijos atstovai, žymiausi ekspertai, bet kartu su visa auditorija bus generuojamos naudingos idėjos Lietuvai.
Labai norime, kad „Laisvės piknike“ dalyvautų ne tik didžiųjų miestų žmonės, tad su renginio rėmėjais sutarėme, kad važiuodami į renginį iš bet kurio Lietuvoje miesto, kurį aptarnauja „Kautra“ autobusai bei „Lietuvos geležinkeliai“, ir pateikę kodą „Laisvės piknikas“, žmonės pirktų bilietus dvigubai pigiau.
Tad norėčiau paraginti žmones, jaunimo ir visuomenines organizacijas aktyviai dalyvauti ir nepraleisti progos prisidėti prie savosios valstybės kūrimo. Juk neveltui šių metų „Laisvės pikniko“ šūkis yra skirtas kiekvienam, mažam ir dideliam Lietuvos piliečiui – „Valstybė esu aš“.
Oficialus „Laisvės pikniko“ puslapis http://laisvespiknikas.lt/. Renginys „Facebook“ socialiniame tinkle https://www.facebook.com/events/1302237029895845/.

Andrius Tapinas, „Laisvės pikniko“ iniciatorius

Spausdinti Siųsti draugui Archyvas