Kviečiame dalyvauti videokonkurse „Mano krašto kultūros paveldas“

2018-02-28

Mažeikių rajono savivaldybės administracija skelbia videokonkursą „Mano krašto kultūros paveldas“ ir iki šių metų rugpjūčio 15 d. kviečia bendruomenes ir kitas visuomenines organizacijas, įmones, įstaigas kolektyvus, pavienius kūrėjus ir moksleivių grupes dalyvauti pateikiant sumontuotą vaizdo medžiagą-filmą.
Šio konkurso globėjas – Mažeikių rajono savivaldybės meras Antanas Tenys.
Tikslai – populiarinti kultūros paveldą – mūsų ateičiai ypač svarbią vertybę, skatinti Mažeikių rajono gyventojus domėtis, pažinti, mokėti vizualizuoti savo krašto kultūros paveldą ir puoselėti konkurso dalyvių meilę savo kraštui, skatinti kūrybiškumą.
Dalyviams reikia sukurti 10–15 minučių trukmės filmą apie pasirinktos vietovės (kaimo, miestelio, miesto) kultūros paveldo objektus, jų istorijas, legendas, galimus turistinius maršrutus. Taip pat nurodyti pavadinimą, autorių ar jų grupę. Kūrybinius darbus reikia pateikti skaitmeninėje laikmenoje ir tuo formatu, kuriuo yra sukurti nurodant kontaktinio asmens vardą, pavardę, telefono numerį.
Darbus vertins komisija ir laimėtojai bus apdovanoti rugsėjo 15 d. Europos paveldo dienoms skirtame renginyje.
Konkursą organizuoja Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Kultūros ir sporto skyrius. Išsamesnės informacijos galima teirautis konkurso koordinatorės Savivaldybės administracijos Kultūros ir sporto skyriaus vyriausiosios specialistės paveldosaugai Rūtos Končiutės-Mačiulienės, tel. +370 699 58 582, el. paštu mazeikiupaveldas@gmail.com. Daugiau informacijos apie kūrybinių darbų vertinimą, dalyvių apdovanojimą ir kitas sąlygas pateikiama konkurso nuostatuose.

Spausdinti Siųsti draugui Archyvas