Kviečiame aktyviai dalyvauti Nacionalinio diktanto konkurse

2017-02-06

Vasario 24 d., penktadienį, 10.00 val. Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybė) salėje (Laisvės g. 8, II aukšte) visi, kam brangi lietuvių kalba, vėl turės progą pasitikrinti savo žinias Lietuvoje didžiulio populiarumo sulaukusiame Nacionalinio diktanto konkurse. Diktanto tekstas bus skaitomas per LRT radiją.
Prie kasmet organizuojamos iniciatyvos prisidėti kviečiamos įvairios institucijos (įstaigos, įmonės, organizacijos). Diktantą galima rašyti ne tik Savivaldybės salėje, bet ir kartu su savo kolektyvo nariais darbo vietoje, savo mokykloje, savo miesto bibliotekoje.
Savivaldybės salėje Nacionalinis diktantas bus rašomas ant save kopijuojančio popieriaus – žmonės sužinos, kiek klaidų padarė tą pačią akimirką, kai tik bus viešai paskelbtas diktanto tekstas. Susikooperavusieji į atskiras grupes diktantą galės rašyti ant paprasto rašomojo popieriaus, ir sudėję į vieną voką, išsiųsti organizatoriams į Vilnių.
Diktanto tekstas bus paskelbtas vasario 27 dieną svetainėse www.diktantas.lt ir www.vlkk.lt. Geriausiai parašiusieji apie konkurso rezultatus bus informuoti asmeniškai.
Nacionalinio diktanto finalinis turas vyks balandžio 8 d., šeštadienį, Vilniuje. Dalyvius po pirmojo etapo atrinks komisija. 2017 m. finalas vyks balandžio antrąjį savaitgalį. Finalą tiesiogiai transliuos LRT Kultūros kanalas.
Norinčius dalyvauti Nacionalinio diktanto konkurse kviečiame iš anksto registruotis el. p.: alma.tupikiene@mazeikiai.lt, silvija.kazakauskaite@mazeikiai.lt arba tel.: (8 443) 98 205, (8 443) 98 207.
Išsamesnė informacija teikiama nacionalinio diktanto portale www.diktantas.lt arba el. p.: alma.tupikiene@mazeikiai.lt, silvija.kazakauskaite@mazeikiai.lt.
Daugiau informacijos apie diktantą http://www.diktantas.lt/.

Ryšių su visuomene skyrius

Spausdinti Siųsti draugui Archyvas