Mažeikiškiai jungiasi prie akcijos „Visa Lietuva šoka“

2017-09-11

Jau trečią rugsėjį Lietuvos nacionalinio kultūros centro iniciatyva respublikoje organizuojama rudeninė etninės kultūros akcija ,,Visa Lietuva šoka“. Jos tikslas – per tradicinius šokius vienyti bendruomenes, stiprinti lietuvių kultūrinės tapatybės pajautą.
Visi yra kviečiami tuo pačiu metu susiburti miestų, miestelių, regionų centrų, šalies sostinės visuomenei atvirose erdvėse, švietimo, kultūros ir kitose įstaigose mokytis tradicinių šokių, šokti juos, kartu dainuoti liaudies dainas ir muzikuoti, visiems kartu išgyventi nepaprastą vienybės ir bendravimo džiaugsmą.
Mažeikiškiai taip pat jungiasi prie šios akcijos ir kviečia visus pasišokti rugsėjo 15 d. 18 val. aikštėje prie Mažeikių kultūros centro. O kuriems dar nedrąsu ar norite pamiklinti kojas truputį anksčiau. Rugsėjo 12 ir 14 d. 19 val. Krašto tradicijų puoselėtojų klubas kartu su folkloro ansambliais ,,Alksna“ ir ,,Alksniokaa“ kviečia visus norinčius kartu pasimokyti, prisiminti mūsų tradicinius šokius į Mažeikių kultūros cento pramogų salę, o rugsėjo 15 d. šoksime su visa Lietuva kartu.

Spausdinti Siųsti draugui Archyvas