Konkurencijos taryba kviečia į nemokamą renginį

2018-03-09

Kovo 22 d., ketvirtadienį, 9.00–13.00 val. Telšių rajono savivaldybėje (Žemaitės g. 14, Telšiai) Lietuvos Respublikos Konkurencijos taryba, siekdama plėtoti glaudų dialogą su viešojo administravimo subjektais ir verslu, organizuoja nemokamų seminarų apie konkurenciją ciklą „Su konkurencija po Lietuvą“.
Kviečiami dalyvauti Telšių regiono įmonių, įstaigų vadovai, pavaduotojai, teisininkai, viešųjų pirkimų specialistai.
Seminarų metu Konkurencijos tarybos ekspertai dalinsis savo žiniomis apie konkurencijos naudą vartotojui bei valstybei, patars, ką gali nuveikti savivaldybė, kad konkurencijos ribojimų būtų mažiau, o jos teikiamą naudą pajustų kiekvienas savivaldybės gyventojas.
Nepraleiskite galimybės sužinoti tai, ką apie konkurencijos teisę privalo žinoti kiekvienas savivaldybės tarnautojas:
• Viešojo administravimo subjektų pareiga – saugoti sąžiningos konkurencijos laisvę: kaip ją užtikrinti; kokie savivaldybių veiksmai gali riboti konkurenciją ir kaip ribojimų išvengti; kaip sumažinti neigiamą poveikį konkurencijai, rengiant teisės aktus?
• Koks yra perkančiosios organizacijos vaidmuo užtikrinant konkurenciją viešuosiuose pirkimuose; kaip nesudaryti karteliams palankių sąlygų; kokios priemonės gali padėti sumažinti kartelių sudarymo riziką; kaip atpažinti kartelį viešajame pirkime ir ką daryti nustačius įtartinus požymius?
• Kas yra valstybės ir mažareikšmė pagalba; kokia pagalba yra teisėta, neteisėta ir nesuderinama?
Kviečiame registruotis į renginį iki kovo 19 d., pirmadienio, 12.00 val. el. p. registracija@pscentras.lt, nurodant vardą, pavardę ir atstovaujamą įstaigą. Renginiai vyks dviejose salėse (vienoje – viešajam sektoriui, kitoje – verslui). Pertraukų metu bus galimybė diskutuoti, pasidalinti patirtimi, gauti praktinius patarimus rūpimais klausimais.
PROGRAMA

Parengė Ryšių su visuomene skyrius

Spausdinti Siųsti draugui Archyvas