Kaune – „Geriausia ever pamokų diena“ – 9–12 klasių mokiniams

2018-02-20

Kovo 15 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje (Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas) organizuojama nemokama „Geriausia ever pamokų diena“, skirta 9–12 klasių mokiniams ir jų mokytojams iš visos Lietuvos.
Per vieną dieną renginio dalyviai susipažins su gausybe įkvepiančių asmenybių iš Lietuvos ir pasaulio. Geriausi savo sričių specialistai užkrės motyvacija tobulėti, dalinsis unikaliais požiūriais ir netradiciniais mokymo sprendimais. Iš pirmų lūpų – karščiausios mokslo naujienos, ranka pasiekiamos ateities profesijos ir karjeros perspektyvos.
Holivudo filmo scenarijaus vertą Lietuvos istorijos raidą pristatys žinomiausias Lietuvos istorikas, televizijos laidų vedėjas Alfredas Bumblauskas. Į scenoje vyksiantį gamtos mokslų eksperimentą kvies Suomijos geriausias gamtos mokslų mokytojas Kalle Vähä-Heikkilä. Kaip savyje atrasti kūrybiškumą atskleis tarp reklamos, filosofijos ir kino pasaulių nardantys Tomas Ramanauskas ir Kristupas Sabolius.
Ateities profesijas ir darbo rinkos perspektyvas pristatys mokytojų komanda su įtakingiausiu šalies žurnalistu Edmundu Jakilaičiu priešakyje: Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis, mobiliųjų aplikacijų verslo kūrėjas Ilja Laursas, „Maxima LT“ generalinė direktorė Kristina Meidė ir lazerių genijus Augustinas Vizbaras.
Ekonomikos ir finansų pamokoje patirtimi taip pat dalinsis žurnalistas ir laidų kūrėjas Andrius Tapinas, prekės ženklo „Beatos virtuvė“ direktorė Odeta Bložienė ir buvusi LR finansų ministrė, Seimo narė Ingrida Šimonytė.
Kad dirbtinis intelektas yra arčiau nei manoma įrodys viešnia iš Indonezijos – daugiau nei 30 metų informatiką dėstanti Inggriani Liem. O į klausimą, ar popsas tikrai užknisa juodai atsakinės Lietuvos muzikos pasaulio įžymybės: dainininkai Marijonas Mikutavičius, Saulius Urbonavičius-Samas ir dirigentas Modestas Pitrėnas.
Gera nuotaika per pertraukas rūpinsis „Radistai“ Rolandas Mackevičius ir Jonas Nainys.
Taip pat mokiniai kviečiami nominuoti savo mylimiausius mokytojus ir aktyviai už juos balsuoti „Kiečiausio mokytojo rinkimuose“. Daugiausiai palaikymo taškų surinkęs mokytojas bus iškilmingai apdovanotas renginyje „Geriausia ever pamokų diena“.
Informacija, registracija į nemokamą renginį: https://www.delfi.lt/apps/pamoka/


Parengė Ryšių su visuomene skyrius

 

Spausdinti Siųsti draugui Archyvas