Praūžė trečioji jaunimo konferencija „Jungtinės pajėgos Mažeikių miestui“

2017-11-13

Šeštadienį Mažeikiuose praūžė trečioji jaunimo konferencija „Jungtinės pajėgos Mažeikių miestui“.
Konferencijos dalyvius ir visus susirinkusiuosius sveikino Mažeikių rajono savivaldybės mero pavaduotoja Irena Macijauskienė, Savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė ir Jaunimo reikalų koordinatorė Alvyda Purauskytė, Mažeikių rajono savivaldybės Jaunimo reikalų tarybos pirmininkas Edgaras Kontrimas.
„Atėjote pasidalinti savo mintimis, idėjomis, svajonėmis, nes kiekviena svajonė turi turėti kelią, kaip ją įgyvendinti“ , – sveikindama konferencijos dalyvius kalbėjo vicemerė I. Macijauskienė.
Jaunimo reikalų koordinatorė A. Purauskytė siūlė šioje konferencijoje pasisemti ryžto ir susikupusias mintis realizuoti – tapti darbo vietų kūrėjais, o ne ieškotojais.
Renginyje patirtimi dalijosi žymūs Lietuvoje žmonės – Gabrielius Liaudanskas, Ramūnas Karpuška, Benas Šidlauskas, Donatas Kantakevičius ir Remigijus Žiogas. Pranešėjai kalbėjo apie pilietiškumą, verslumą ir teisingo požiūrio galią. Renginį vainikavo diskusija su Mažeikių rajono verslininkais Mariumi Lazdausku ir Linu Statkūnu.
Konferencijoje dalyvavo Mažeikių rajono savivaldybės tarybos nariai, įvairių nevyriausybinių organizacijų atstovai, vietos verslininkai, aktyvus Mažeikių krašto jaunimas.

 

Susirinkusiuosius sveikino Savivaldybės mero pavaduotoja Irena Macijauskienė

Iš kairės Gintautas Jautakis, Irena Macijauskienė, Virgilijus Radvila ir Rolandas Lemežis

Konferencijos dalyviai

 

Ryšių su visuomene skyrius

Spausdinti Siųsti draugui Archyvas