Plocke vykusioje šventėje – Mažeikių miestą reprezentuojantys pasirodymai

2017-05-16

Gegužės 12–14 d. Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybė) oficiali delegacija dalyvavo Plocko (Lenkijos Respublika) tradicinėje „Piknik Europejski Płock 2017“ šventėje. Iš dešimties užsienio šalių atvykusioms delegacijoms surengta išskirtinė paroda, kurioje buvo pristatomi kiekvienos šalies miestai. Vyko oficialūs susitikimai, kalbėta apie bendradarbiavimą kultūros ir sporto srityse.
Į Plocką važiavo Savivaldybės meras Antanas Tenys, jo patarėjai Giedrius Petrulevičius, Jonas Buinauskas ir Savivaldybės administracijos direktorius Bronius Kryžius. Atvyko oficialios delegacijos iš Ukrainos, Gruzijos, Serbijos, Vokietijos, Baltarusijos, Moldavijos, Rusijos, Prancūzijos, JAV. Svečius iš Lietuvos priėmė miesto meras Andžejus Novakovskis.
Delegacijų nariai dalyvavo 19-ąjį kartą minimame „Euro Piknik“ parade, kuriame Plocko miesto mokyklų mokiniai paruošė kiekvienos šalies miestą pristatančius pasirodymus. Savivaldybės delegaciją reprezentuojančiuose pasirodymuose dominavo metaliniai vamzdžiai, imituojantys AB „Orlen Lietuva“, krepšinio lenta ir kamuoliais iliustruotos Mažeikių krašto krepšininkų pergalės, moksleiviai dainavo dainą „Ten, kur Venta“.
Savivaldybės meras A. Tenys padėkojo Plocko miesto merui A. Novakovskiui už svetingą priėmimą ir pakvietė Plocko miesto vadovus atvykti į Mažeikiuose birželio 2–3 d. vyksiančią Žemaičių dūdų šventę.

Ryšių su visuomene skyrius

 

 

 

 

 

Spausdinti Siųsti draugui Archyvas