Pagerbti respublikinių olimpiadų ir konkursų nugalėtojai

2018-06-07

Birželio 6 d., trečiadienį, Mažeikių rajono savivaldybės vadovai padėkojo Mažeikių rajono moksleiviams, nugalėjusiems respublikiniuose ir tarptautiniuose konkursuose bei olimpiadose.
Šiais metais pagerbti ir Mažeikių rajono savivaldybės mero padėkos raštais bei simbolinėmis atminimo dovanomis apdovanota 16 Merkelio Račkausko gimnazijos, 10 Gabijos gimnazijos, po 2 „Ventos“ progimnazijos ir Kalnėnų pagrindinės mokyklos, po 1 Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos ir Senamiesčio pagrindinės mokyklos moksleivius.
Renginyje dalyvavo Mažeikių rajono savivaldybės meras Antanas Tenys, Savivaldybės mero pavaduotoja Sigutė Bernotienė, Savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus, LR Seimo nario V. Ąžuolo padėjėja R. Šiaulienė, ugdymo įstaigų vadovai.
„Esate puikūs, dalyvaudami įvairiose olimpiadose, respublikiniuose ir tarptautiniuose konkursuose garsinate ne tik rajoną, bet ir visą Lietuvą. Jūs esate pavyzdys kitiems. Rinkdamiesi tolimesnį gyvenimo kelią nepamirškite sugrįžti į Lietuvą, o dar geriau – į Mažeikius. Jūs esate čia labai reikalingi. Linkiu sėkmės tolimesniuose jūsų tiksluose ir siekiuose“, – kalbėjo Savivaldybės meras A. Tenys.
Už Mažeikių rajono garsinimą Mažeikių rajono savivaldybės meras Antanas Tenys mero padėkos raštais apdovanojo:
Povilą Dapšį, Merkelio Račkausko gimnazijos 1d klasės mokinį, 51-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados I vietos (aukso medalio) laimėtoją; 56-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados III vietos (bronzos medalio) laimėtoją; 66-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados pagyrimo rašto laimėtoją; 67-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados III vietos (bronzos medalio) laimėtoją; 29-ojo fizikos čempionato II laipsnio diplomo laimėtoją; 9-osios Lietuvos mokinių gamtos mokslų-biologijos olimpiados II laipsnio diplomo laimėtoją.
Kajų Šarapnicką, Merkelio Račkausko gimnazijos 4c klasės mokinį, 21-osios Lietuvos mokinių filosofijos olimpiados pagyrimo rašto laimėtoją; Tarptautinės filosofijos olimpiados Juodkalnijoje dalyvį; Euroscolos konkurso finalo nugalėtoją.
Vytą Kereišį, Merkelio Račkausko gimnazijos 4d klasės mokinį, 21-osios Lietuvos mokinių filosofijos olimpiados III laipsnio diplomo laimėtoją; 30-osios Lietuvos mokinių geografijos olimpiados III laipsnio diplomo laimėtoją; Euroscolos konkurso finalo nugalėtoją.
Viltę Radavičiūtę, Merkelio Račkausko gimnazijos 3e klasės mokinę, Lotynų kalbos ir Antikos kultūros olimpiados II vietos laimėtoją; Respublikinio 11–12 klasių mokinių etikos konkurso II turo III vietos laimėtoją; Euroscolos konkurso finalo nugalėtoją.
Simą Kontrimą, Merkelio Račkausko gimnazijos 2a klasės mokinį, 24-osios Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiados I vietos (aukso medalio) ir laureato diplomo laimėtoją, pakviestą į Tarptautinę ekonomikos ir verslo olimpiadą; 51-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados pagyrimo rašto laimėtoją; 30-osios Lietuvos mokinių geografijos olimpiados III laipsnio diplomo (bronzos medalio) laimėtoją; laimėjusį atranką į V Baltijos šalių geografijos olimpiadą; Lietuvos 9–12 klasių mokinių finansų olimpiados pagyrimo rašto laimėtoją; Europos egzamino finalo I vietos laimėtoją ir pažintinės kelionės į Briuselį laimėtoją; Euroscolos konkurso finalo nugalėtoją.
Emiliją Zino, Merkelio Račkausko gimnazijos 2b klasės mokinę, 50-ojo Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso III vietos (bronzos medalio) laimėtoją.
Deimantę Mirončikaitę, Merkelio Račkausko gimnazijos 1d klasės mokinę, 2-osios Lietuvos 8–9 klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiados III vietos laimėtoją.
Aurą Malakauskaitę, Merkelio Račkausko gimnazijos 1c klasės mokinę, 2-osios Lietuvos 8–9 klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiados III vietos laimėtoją.
Faustą Liutkų, Merkelio Račkausko gimnazijos 1c klasės mokinį, 2-osios Lietuvos 8–9 klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiados III vietos laimėtoją.
Georgij Tuguši, Merkelio Račkausko gimnazijos 2a klasės mokinį, Lietuvos mokinių rusų (gimtosios ir užsienio) kalbos olimpiados raiškaus skaitymo laureatą, pagyrimo rašto laimėtoją.
Anastasiją Volkovą, Merkelio Račkausko gimnazijos 2a klasės mokinę, Euroscolos konkurso finalo nugalėtoją.
Justiną Viskantą, Merkelio Račkausko gimnazijos 2b klasės mokinį, Euroscolos konkurso finalo nugalėtoją.
Eglę Masytę, Merkelio Račkausko gimnazijos 4d klasės mokinę, Euroscolos konkurso finalo nugalėtoją.
Nedą Mikalauskaitę, Merkelio Račkausko gimnazijos 4d klasės mokinę, Euroscolos konkurso finalo nugalėtoją.
Mildą Rutkauskaitę, Merkelio Račkausko gimnazijos 4d klasės mokinę, Euroscolos konkurso finalo nugalėtoją.
Rugilę Gečaitę, Merkelio Račkausko gimnazijos 2b klasės mokinę, Euroscolos konkurso finalo nugalėtoją.
Justą Kaminską, Gabijos gimnazijos 1e klasės mokinį, 66-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados II vietos laimėtoją; 23-ojo prof. K. Baršausko fizikos konkurso II vietos laimėtoją; 56-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados pagyrimo rašto laimėtoją; 9-osios Lietuvos mokinių gamtos mokslų olimpiados pagyrimo rašto laimėtoją.
Karolį Girdžiūną, Gabijos gimnazijos 4b klasės mokinį, 29-ojo fizikos čempionato III vietos laimėtoją.
Vilių Mažeiką, Gabijos gimnazijos 4d klasės mokinį, 66-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados II vietos laimėtoją, pakviestą dalyvauti atrankoje į Tarptautinę fizikos olimpiadą; 29-ojo fizikos čempionato II vietos laimėtoją; 23-ojo prof. K. Baršausko fizikos konkurso II vietos laimėtoją.
Dovydą Samulionį, Gabijos gimnazijos 3b klasės mokinį, 24-osios Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiados pagyrimo rašto laimėtoją; 51-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados III vietos laimėtoją, pakviestą dalyvauti atrankos į Tarptautinę biologijos olimpiadą stovykloje; atrankoje į ES gamtos mokslų olimpiadą patekusį į II etapą.
Vilių Gricių, Gabijos gimnazijos 2a klasės mokinį, 66-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados pagyrimo rašto laimėtoją.
Gabiją Strikauskytę, Gabijos gimnazijos 1a klasės mokinę, Respublikinio etikos konkurse 9–10 klasių mokiniams II turo padėkos rašto laimėtoją.
Aurėją Lapšytę, Gabijos gimnazijos 3a klasės mokinę, Respublikinio etikos konkurso 11–12 klasių mokiniams I turo III vietos laimėtoją.
Ievą Petkevičiūtę, Gabijos gimnazijos 4c klasės mokinę, Respublikinio etikos konkurso 11–12 klasių mokiniams II turo I vietos laimėtoją.
Laurą Juozepavičiūtę, Gabijos gimnazijos 1e klasės mokinę, 9-osios Lietuvos mokinių gamtos mokslų olimpiados pagyrimo rašto laimėtoją.
Gabiją Sadauskaitę, Gabijos gimnazijos 1c klasės mokinę, 9-osios Lietuvos mokinių gamtos mokslų olimpiados II laipsnio diplomo laimėtoją.
Titą Žvirždiną, Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos 8 klasės mokinį, Lietuvos mokinių technologijų olimpiados „Šimtas ateities ženklų Lietuvai“ I laipsnio diplomo laimėtoją.
Domantą Jucių, „Ventos“ progimnazijos 5c klasės mokinį, Vakarų Lietuvos regiono 5–8 klasių mokinių gamtos mokslų-biologijos olimpiados II vietos laimėtoją.
Auksę Šimkutę, „Ventos“ progimnazijos 5d klasės mokinę, Vakarų Lietuvos regiono 5–8 klasių mokinių gamtos mokslų-biologijos olimpiados III vietos laimėtoją.
Eglę Žulpaitę, Senamiesčio pagrindinės mokyklos 8a klasės mokinę, Vakarų Lietuvos regiono 5–8 klasių mokinių gamtos mokslų-biologijos olimpiados II vietos laimėtoją.
Roką Slančiauską, Kalnėnų pagrindinės mokyklos 6b klasės mokinį, Vakarų Lietuvos regiono 5–8 klasių mokinių gamtos mokslų-biologijos olimpiados III vietos laimėtoją.
Nedą Šarmanauską, Kalnėnų pagrindinės mokyklos 7c klasės mokinį, Vakarų Lietuvos regiono 5–8 klasių mokinių gamtos mokslų-biologijos olimpiados III vietos laimėtoją.

Ryšių su visuomene skyrius

Spausdinti Siųsti draugui Archyvas