Mažeikių rajono savivaldybės delegacija Haviržove pasveikinta lietuviškai

2017-09-13

Rugsėjo 7–10 dienomis Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybės) delegacija lankėsi Čekijoje, Haviržovo mieste, vykusioje miesto šventėje, kur kartu paminėtos ir 20-osios Mažeikių ir Haviržovo miestų bendradarbiavimo metinės.
Mažeikiškių delegaciją, kurią sudarė Savivaldybės meras Antanas Tenys, Savivaldybės administracijos direktorius Bronius Kryžius, Savivaldybės mero patarėjas Giedrius Petrulevičius ir Savivaldybės mero visuomeninis patarėjas Jonas Buinauskas, svetingai priėmė Haviržovo miesto merė Jana Feberová. Svečiams iš Lietuvos surengta ekskursija į vieną žinomiausių to krašto „Radegast“ alaus daryklą.
Oficialaus priėmimo metu Haviržovo miesto merė į iš Lietuvos, Lenkijos, Estijos, Kroatijos, Slovėnijos atvykusių delegacijų atstovus kreipėsi jų gimtosiomis kalbomis. Susirinkusieji aptarė kultūros, sporto, švietimo bendradarbiavimo klausimus, taip pat aktualius klausimus bei strategijas dėl ES projektų.
Mažeikių rajono savivaldybės delegacijos atstovai susitiko ir su Haviržovo miesto muzikos mokyklos vadovais, kurie siekia užmegzti bendradarbiavimo ryšius su Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokykla.
Savivaldybės meras Antanas Tenys oficialioje atsiliepimų knygoje, atsidėkodamas Haviržovo miesto merei už sveikinimą lietuviškai, padėką parašė čekų kalba ir įteikė kvietimą ateinančiais metais atvykti į Mažeikių miesto šventę.

Ryšių su visuomene skyrius

Spausdinti Siųsti draugui Archyvas