LR STT Šiaulių valdybos Korupcijos prevencijos poskyris kviečia išsakyti savo nuomonę

2018-03-08

Lietuvos Respublikos STT Šiaulių valdybos Korupcijos prevencijos poskyris kviečia išsakyti savo nuomonę ir pageidavimus dėl poskyrio planuojamų organizuoti renginių – ar būtų aktualu, kiek asmenų iš savivaldybės norėtų dalyvauti ir kt. Kviečiami dalyvauti renginiuose Savivaldybės administracijos atstovai, viešojo ir privataus verslo atstovai.
 Šiais metais planuojama organizuoti 3 renginius antikorupcine tematika. Vienas iš jų –viešojo ir privataus sektoriaus atstovų diskusija apie viešuosius pirkimus. Diskusija preliminariai numatoma organizuoti kartu su Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmais gegužės 9 d. (data gali nežymiai keistis). Į renginį planuojama kviesti Viešųjų pirkimų tarnybos atstovą. Dalyviai –savivaldybių atstovai ir verslo atstovai, kurie dalyvauja viešuosiuose pirkimuose.  Rudenį planuojama dar viena diskusija, kurios dalyviai – tiek viešojo, tiek privataus verslo atstovai. Viena iš verslo atstovų pasiūlytų temų – apie biurokratinės naštos mažinimą. Dar viena diskusija šiais metais bus skirta tiems, kas rengia Programas.
O gal galite pasiūlyti kokią aktualią problemą? (Pvz., Kaune bus diskutuojama apie atliekų tvarkymą, Klaipėdoje – apie ūkio subjektų priežiūrą).
Šią savaitę labai laukiame Jūsų nuomonės. Su pasiūlymais ir pageidavimais kreiptis į Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus vedėjo pavaduotoją Artūrą Šaltkauską el. paštu arturas.saltkauskas@mazeikiai.lt, tel. (8 443)  90 684, mob. 8 640  30 911.

LR STT Šiaulių valdybos Korupcijos prevencijos poskyrio viršininkė Rita Šikšnienė

 

Spausdinti Siųsti draugui Archyvas