Aptartos galimybės dalyvauti tarptautiniame projekte „Erasmus +“

2018-03-07

Mažeikių rajono savivaldybėje vyko pasitarimas dėl dalyvavimo tarptautiniame projekte pagal „Erasmus +“ programą. Būsimo projekto dalyviai – Mažeikių rajono savivaldybės administracija, Gabijos gimnazija, Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija, Pavasario pagrindinė mokykla – aptarė projekto įgyvendinimo tikslus, galimybes ir perspektyvas.
„Erasmus +“ KA2 Strateginės partnerystės projekto tikslas – skatinti aktyvų švietimo įstaigų ir valdžios institucijų bendradarbiavimą, dalijimąsi gerąja praktika ir naujovėmis; edukacinės medžiagos kūrimas ir pritaikymas gvildenant kultūros paveldo svarbą.
„Europos Parlamentas ir Europos Sąjungos taryba 2018 metus paskelbė Europos kultūros paveldo metais, todėl pasirinkta projekto tema „Saugokime savo kultūrinį paveldą“, – sakė Gabijos gimnazijos mokytoja R. Valantinienė. Pedagogė informavo, kad projekte taip pat dalyvaus Paidės (Estija), Sicilijos regiono (Italija) savivaldybės ir šių miestų švietimo įstaigos.
Savivaldybės mero pavaduotoja S. Bernotienė pasidžiaugė, kad vasario pabaigoje Savivaldybės vadovai dalyvavę iškilminguose renginiuose Paidėje (Estija) su šio miesto vadovais turėjo galimybę aptarti tolimesnį miestų-partnerių bendradarbiavimą ir dalyvavimą šiame projekte.
Pasitarime taip pat kalbėta apie projekto finansavimą, trukmę, dokumentacijos pildymą ir planuojamas veiklas: konferencijas, edukacines veiklas, bendrus šalių partnerių renginius ir kt.Pasitarimo dalyvės (iš kairės) Savivaldybės administracijos Kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Rūtai Končiutė-Mačiulienė, Savivaldybės mero pavaduotoja Sigutė Bernotienė, Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos direktorė Rima Širvinskienė, Mažeikių Gabijos gimnazijos mokytoja Renata Valantinienė ir Pavasario pagrindinės mokyklos mokytoja Lina Stancevičienė.

Ryšių su visuomene skyrius

 

Spausdinti Siųsti draugui Archyvas