Šį savaitgalį gyventojai kviečiami aktyviai dalyvauti jubiliejinėje akcijoje „Darom“

2017-04-21

Balandžio 22 d., šeštadienį, Lietuvoje vyks dešimtoji akcija „Darom“. Dalyvauti joje kviečiamos įmonės, įstaigos, organizacijos, bendruomenės, pavieniai gyventojai – visi, kuriems rūpi švaresnė aplinka. Mažeikių rajono savivaldybės administracija (toliau – Administracija) remia šią savanorišką pilietinę iniciatyvą ir ragina kiekvieną iš mūsų prisidėti prie jos, paskatinti savo artimuosius ir draugus tai padaryti, parodyti, kad esame atsakingi už aplinką, kurioje gyvename.
Norintieji dalyvauti akcijoje turi kreiptis į savo gyvenamosios vietos seniūniją (seniūną), kur bus nurodytos tvarkymo vietos, išduoti specialūs maišai skirtingoms atliekoms rūšiuoti.
Administracijos Vietinio ūkio skyrius informuoja, kad šiemet, kaip ir pernai, pakuotės atskirai bus renkamos į specialius permatomus maišus (storesni – stiklo pakuotėms, plonesni ir didesni – kitoms atskiroms pakuotėms (plastiko, kartono ir t. t.).
Surinktas pakuotes pagal pakuočių vežimo grafiką išveš UAB „Mažeikių komunalinis ūkis“. Atkreiptinas dėmesys, kad vežėjai užterštų pakuočių neveš, todėl reikia stengtis surinkti kuo švaresnes.
Kitoms atliekoms bus išdalyti juodi 120 l talpos maišai. Šias atliekas išveš konkursą laimėjusi UAB „Skansk Byggservice“.
Lengvųjų automobilių padangas ir stambiagabarites atliekas reikės pristatyti į stambiagabaričių atliekų aikštelę Algirdo g. 40C, Mažeikiuose.
Akcijos metu NERINKTI statybinių ir bioskaidžių atliekų.
Kiekviename tvarkomame objekte yra paskirti koordinatoriai, kurie rūpinsis, kad atliekos būtų surinktos ir laiku išvežtos.
Dėl papildomos informacijos kreiptis į savo gyvenamosios vietos seniūniją arba Administracijos Vietinio ūkio skyriaus vyr. specialistą Virginijų Raudonių tel. (8 443) 98 231, mob. 8 656 59 842.

Ryšių su visuomene skyrius

Spausdinti Siųsti draugui Archyvas