Birželio 14-ąją – Visuotinė tylos minutė

Birželio 14-ąją, Gedulo ir vilties dieną, „Misija Sibiras“ ir vėl kviečia būti kartu. Šią dieną 11 val. 59 min. kviečiame pradėti Visuotine tylos minute. Jos metu visi su savo šeimomis, draugais, kolegomis kviečiami minutei stabtelėti, prisiminti tremtinių ir politinių kalinių istorijas bei likimus, ir tokiu būdu pagerbti negrįžusiųjų atminimą. Kviečiame į Visuotinę tylos minutę pasižiūrėti nauju kampu, ir kartu ją paversti visuotiniu ir masišku reiškiniu, prie kurio prisijungti būtų patrauklu ir reikšminga kiekvienam. Taip pat prisegame vizualą, kurį galima naudoti išreiškiant prisidėjimą prie Visuotinės tylos minutės (galima naudoti socialiniuose tinkluose birželio 14-osios rytą arba iš anksto kviečiant prisijungti).
Šią dieną pirmą kartą Mažeikiuose vyks atminties akcija „Ištark, išgirsk, išsaugok“, kurios metu bus skaitomi tremtinių ir politinių kalinių vardai, pavardės bei likimai (grįžo iš tremties / negrįžo / likimas nežinomas).
Skaitymų vieta Mažeikiuose prie Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčios (Naftininkų g.13). Skaitymų pradžia 13 val. Skaitymai tęsis iki birželio 14 d. 19 val.
Išankstinė registracija į skaitymus ir daugiau informacijos www.misijasibiras.lt.
Kviečiame susiburti ir prisijungti prie skaitymų, pasidalinti šia informacija su visais, kuriems ji gali būti aktuali. Kviečiame ateiti į renginį su kolegomis, draugais, šeimos nariais.
Ačiū, kad esate kartu ir kartu saugote kiekvieną likimą bei istoriją!

 

Labdaros ir paramos fondas „Jauniems“