Priimami prašymai nemokamam maitinimui gauti ir mokinio reikmenims įsigyti

Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius primena, kad nuo liepos 2 d. priimami prašymai socialinei paramai mokiniams: nemokamam maitinimui gauti bei mokinio reikmenims įsigyti.
Mokiniai turi teisę į nemokamą maitinimą ir į paramą mokinio reikmenims įsigyti, jeigu vidutinės pajamos vienam iš bendrai gyvenančių asmenų ar vienam gyvenančiam asmeniui (toliau vadinama – vidutinės pajamos vienam asmeniui) per mėnesį yra mažesnės kaip 1,5 valstybės remiamų pajamų (toliau – VRP) dydžio (183 Eur). Savivaldybės tarybos nustatytais atvejais, atsižvelgiant į bendrai gyvenančių asmenų ar vieno gyvenančio asmens gyvenimo sąlygas, mokiniai turi teisę į nemokamą maitinimą, jeigu vidutinės pajamos vienam asmeniui yra mažesnės kaip 2 VRP dydžiai (244 Eur);
Pateikti prašymą išmokai gauti galima elektroniniu būdu per socialinės paramos informacinę sistemą www.spis.lt arba raštu atvykus į Socialinės paramos skyrių, seniūnijų gyventojai – į seniūnijas. 
Dokumentai*, reikalingi socialinei paramai mokiniams gauti:
1. tapatybę patvirtinantis dokumentas;
2. prašymas-paraiška (prašymas);
3. vaiko (vaikų) gimimo faktą patvirtinantys dokumentai;
4. pažymos apie pajamas (gautas per 3 praėjusius mėnesius iki kreipimosi mėnesio);
5. įmonės, įstaigos, organizacijos, fondo ar antstolio išduota pažyma apie lėšas vaikui išlaikyti;
6. žemės nuosavybės liudijimo arba pažymos apie turimą (nuomojamą) žemę kopija;
7. priklausomai nuo aplinkybių kiti dokumentai ar pažymos. 
* Pareiškėjui nereikia pateikti dokumentų, jei informacija gaunama iš valstybės ir žinybinių registrų bei valstybės informacinių sistemų.
Parama mokinio reikmenims įsigyti skiriama vieną kartą per kalendorinius metus. Dėl paramos mokinio reikmenims įsigyti galima kreiptis iki 2018 m. spalio 5 dienos.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: