NAUJIENOS

Atlikus hidrotechninių statinių remontą priėjimas prie jų tapo saugesnis

2017-09-20

Rugsėjo 11 d. Mažeikių rajono savivaldybės administracijos (toliau – Savivaldybės administracijos)  direktoriaus sudaryta komisija įvertino UAB „Lanksmas“ atliktus Mažeikių rajono savivaldybei nuosavybės teise priklausančių Juodeikėlių, Balėnų, Palnosų, Bukončių, Žemalės II tvenkinių hidrotechninių statinių remonto ir priežiūros darbus.

Plačiau

Archyvas

RENGINIAI

Archyvas

Skelbimai

Mažeikių rajono savivaldybė skelbiamų derybų būdu perka butus

2017-09-18

Mažeikių rajono savivaldybė (kodas 111103928, Laisvės g. 8, 89223 Mažeikiai) skelbiamų derybų būdu perka vieną dviejų kambarių ir du vieno kambario butus be centralizuotai tiekiamo šildymo ir su (be) kitų komunalinių patogumų Mažeikių, Sedos, Viekšnių miestuose ir Tirkšlių miestelyje, skirtus socialinio būsto fondo plėtrai.

Plačiau

Mažeikių rajono savivaldybė skelbiamų derybų būdu perka pastatą

2017-09-04

Mažeikių rajono savivaldybė (kodas 111103928, Laisvės g. 8, 89223 Mažeikiai) skelbiamų derybų būdu perka pastatą ne mažesnį nei 180 kv. m ir ne didesnį nei 250 kv. m Palnosų kaime, Viekšnių sen., Mažeikių r., tinkamą savivaldybės funkcijų vykdymui (gyventojų bendrosios kultūros ugdymui ir poilsio organizavimui).

Plačiau

Archyvas

Pranešimai

Skelbiamas Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų finansavimo atrankos konkursas

2017-09-22

Projekto paraišką gali teikti neįgaliųjų sporto mėgėjų organizacijos (klubai), išskyrus švietimo ir mokslo įstaigų padalinius, vienijančius kurios nors vienos arba kelių sporto šakų sportininkus, neįgaliųjų nevyriausybinės organizacijos, vykdančios sporto veiklas neįgaliesiems (išskyrus sporto federacijas, komitetus ir kitas skėtines neįgaliųjų organizacijas), viešosios įstaigos (išskyrus viešąsias įstaigas, kurių savininkė yra tik valstybė arba savivaldybė), labdaros ir paramos fondai, religinės bendruomenės ar bendrijos. Steigimo dokumentuose turi būti nurodyta, kad pareiškėjas plėtoja neįgaliųjų kūno kultūrą ir sportą.

Plačiau

Kviečiame dalyvauti psichologijos mokymuose

2017-09-05

Įgyvendinant projektą „Suaugusiųjų švietimo sistemos plėtra suteikiant besimokantiesiems asmenims bendrąsias ir pagrindines kompetencijas“, Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centras ir Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyrius organizuoja mokymus „Suaugusiųjų psichoemocinės sveikatos stiprinimas kasdieniniame gyvenime: galimybės ir būdai“. 

Plačiau

Archyvas