NAUJIENOS

Mažeikiuose lankosi užsienio šalių mokytojų delegacija

2017-11-15

Lapkričio 14 d. Mažeikių rajono savivaldybėje lankėsi mokytojų delegacija iš penkių užsienio šalių – Portugalijos, Ispanijos, Italijos, Turkijos ir Lenkijos. Svečius priėmė Mažeikių rajono savivaldybės meras Antanas Tenys, mero pavaduotoja Irena Macijauskienė ir Švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus.

Plačiau

Pasirašyta trišalė sutartis dėl pakuočių atliekų ir antrinių žaliavų rūšiuojamojo surinkimo ir jų vežimo

2017-11-14

Lapkričio 14 d. Mažeikių rajono savivaldybės administracija įvykdžiusi atvirą viešojo pirkimo konkursą „Komunalinių atliekų surinkimas Mažeikių rajono savivaldybės teritorijoje ir jų vežimas į apdorojimo ar naudojimo įrenginius“, pasirašė trišales sutartis tarp Mažeikių rajono savivaldybės administracijos, teisės aktų nustatyta tvarka parinkto vežėjo UAB „Ecoservice projektai“ ir Gamintojų ir importuotojų organizacijų: VšĮ „Pakuočių tvarkymo organizacija“, VšĮ „Žaliasis taškas“ ir VšĮ „Gamtos ateitis“.

Plačiau

Archyvas

RENGINIAI

Salės futbolo mėgėjų dėmesiui

2017-11-17

Iki šių metų gruodžio 22 d. Mažeikių futbolo klubas „VIP“ ir Mažeikių rajono savivaldybė kviečia registruotis į Mažeikių rajono 2018 m. salės futbolo pirmenybes 5x5 „Mažeikių rajono savivaldybės taurė 2018“.

Plačiau

Archyvas

Skelbimai

Skelbiamas viešas nuomos konkursas

2017-11-08

Mažeikių rajono savivaldybės kultūros centras informuoja, kad viešo nuomos konkurso būdu penkerių metų laikotarpiui išnuomojamos 495,76 kv. m kultūros centro pastato patalpos.

Plačiau

Spurganuose uždarytas eismas per tiltą

2017-11-02

Vietinio ūkio skyrius informuoja, kad nuo 2017 m. lapkričio 2 d. iki 2018 m. liepos 5 d. dėl vykdomo tilto kapitalinio remonto bus uždarytas eismas per tiltą Viešetės g., Spurganų k., Mažeikių r. sav.

Plačiau

Bus uždarytas eismas per tiltą

2017-10-18

Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Vietinio ūkio skyrius informuoja, kad dėl vykdomo tilto kapitalinio remonto spalio 18 d.–lapkričio 23 d. bus uždarytas eismas per tiltą Bugenių kaimo Plytinės gatvėje.

Plačiau

Skelbiama akcija „Darom ruduo“

2017-10-09

Miesto gyventojai kviečiami nuo spalio 16 iki lapkričio 26 d., kiekvienos savaitės ketvirtadienį, namų ūkiuose sugrėbtus lapus, žolę, obuolius ir kitas žalienas, tvarkingai sudėtas į maišus, pastatyti gatvės pakraštyje prie namų, individualių konteinerių vietoje arba atvežti į žalienų kompostavimo aikštelę Dargių sąvartyne.

Plačiau

Archyvas

Pranešimai

Mažeikių rajono savivaldybės gyventojų dėmesiui!

2017-11-06

Lapkričio 27 d. iš Mažeikių rajono savivaldybės gyventojų ir biudžetinių įstaigų bus nemokamai renkamos šios susikaupusios ir aplinkai pavojingos atliekos: automobilių akumuliatoriai, automobilių amortizatoriai, automobilių kuro, tepalo ir oro filtrai, panaudota alyva, baterijos (galvaniniai elementai), padangos (vienas gyventojas (automobilio valdytojas) galės atiduoti ne daugiau kaip 2 naudotas automobilio padangas).

Plačiau

Archyvas